porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Valilik, Hastane Personelinin Durumuna İlişkin Açıklama Yaptı | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Valilik, Hastane Personelinin Durumuna İlişkin Açıklama Yaptı

Uşak Valiliği,Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bulantı, kusma ve ishal şikâyeti ile başvuran kurum personeli hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesi yönünde açıklamada bulundu. 02/08/2017 Tarihinde sabah erken saatlerden itibaren hastane acil servisine bulantı kusma ve ishal şikâyeti ile kurum çalışanı hastane personeli başvuruda bulunmuştur. Saat 12.30 itibariyle başvuru sayısı 92’dir. Başvuran hastalara akut gastroenterit tanısı konulmuş olup […]

Valilik, Hastane Personelinin Durumuna İlişkin  Açıklama Yaptı
02 Ağustos 2017 - 14:34 'de eklendi.

Uşak Valiliği,Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bulantı, kusma ve ishal şikâyeti ile başvuran kurum personeli hakkında kamuoyunun bilgilendirilmesi yönünde açıklamada bulundu.

02/08/2017 Tarihinde sabah erken saatlerden itibaren hastane acil servisine bulantı kusma ve ishal şikâyeti ile kurum çalışanı hastane personeli başvuruda bulunmuştur.
Saat 12.30 itibariyle başvuru sayısı 92’dir. Başvuran hastalara akut gastroenterit tanısı konulmuş olup tetkik ve tedavileri yapılmıştır. Hâlihazırda acil serviste 15 hastanın tedavisine devam edilmektedir. Kalan hastalar ayaktan tedavi ile taburcu edilmiştir.
Bu süreçte yapılan çalışmalar kapsamında Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yemekhanede yemek yapımında kullanılan içme suyunda mikrobiyolojik kimyasal ve toksikolojik numuneler analiz için alınmıştır. Ayrıca yemek firması tarafından yemek esnasında içmek için dağıtılan 200 lük paket sulardan da analiz için örnekler alınmıştır.
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüz tarafından da iki günlük yemek numunelerinden analiz için örnekler alınmıştır. Yapılan incelemede söz konusu yemekten toplamda 2500 öğün dağıtımı yapılmış olup akut gastroenterit vakası yaşanan toplam 92 kişiden 13 kişinin dağıtılan yemek ile herhangi bir teması da olmamıştır.
Söz konusu müracaat eden vakalar ‘hafif düzeyde’ olup ayakta tedavi ile taburcu edilmektedir. Olayla ilgili inceleme ve araştırma devam etmektedir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER