porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Vali Salim Demir, KYK Yurtlarındaki Öğrencilerle Beraber Fidan Dikti | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Vali Salim Demir, KYK Yurtlarındaki Öğrencilerle Beraber Fidan Dikti

Vali Salim Demir Orman Genel Müdürlüğü ile Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Her KYK’lı, Bir Fidan” kampanyası kapsamında KYK Yurtlarında kalan öğrencilerle beraber fidan dikti.   KYK Uşak Erkek Öğrenci Yurdunda düzenlenen fidan dikim törenine Vali Salim Demir’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, KYK Uşak İl Müdürü Tahir Emre Can ve […]

Vali Salim Demir, KYK Yurtlarındaki Öğrencilerle Beraber Fidan Dikti
03 Aralık 2017 - 18:25 'de eklendi.
Vali Salim Demir Orman Genel Müdürlüğü ile Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından ortaklaşa düzenlenen “Her KYK’lı, Bir Fidan” kampanyası kapsamında KYK Yurtlarında kalan öğrencilerle beraber fidan dikti.
 
KYK Uşak Erkek Öğrenci Yurdunda düzenlenen fidan dikim törenine Vali Salim Demir’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, KYK Uşak İl Müdürü Tahir Emre Can ve KYK Yurtlarında kalan öğrenciler katıldı.
Törende konuşan Vali Salim Demir toplumların geleceklerini imar ve inşa edebilmesi için mutlaka geleceğe matuf ciddi anlamda yatırımlar yapması gerektiğini ifade ederek “Ağaç dikmek de geleceğe yapılan yatırımlardan bir tanesidir. Daha önemli bir yatırım ise küçülen dünyada gençlerimizi geleceğe hazırlamaktır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti son yıllarda bu konuda önemli mesafeler katederek ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençlerimizi niteliklerle donatmak  ve gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirme  gayretlerini arttırarak devam etmektedir. Bu yapılan çalışmalara karşılık olarak gençlerimizin kendilerini en iyi şekilde yetiştirip, geleceği emanet alacak güç ve yetenekte olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle gerçekleştirilen bu kampanyaya  emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Salim Demir konuşmasının ardından KYK Hatıra Ormanında öğrencilerle beraber fidan dikimi gerçekleştirirken, kampanya çerçevesinde 3300 fidan toprakla buluştu.
Fidan dikiminin ardından Kredi ve Yurtlar Kurumu Uşak Erkek Öğrenci Yurdunda incelemelerde bulunan Vali Salim Demir, KYK Uşak İl Müdürü Tahir Emre Can’dan yurtlarda verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER