porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Vali Salim Demir Kore Gazileriyle "Ayla" filmini izledi | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Vali Salim Demir Kore Gazileriyle “Ayla” filmini izledi

Vali Salim Demir, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Uşak Şubesine üye Kore Gazileri ile birlikte Kore Savaşı sırasında yaşanan bir hikayeden esinlenilerek çekilen Türkiye’nin Oscar aday adayı “Ayla” filmini izledi.   Özdilek Alışveriş merkezinde düzenlenen etkinliğe Vali Salim Demir’in yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Uşak Şubesi Başkanı […]

Vali Salim Demir Kore Gazileriyle “Ayla” filmini izledi
06 Aralık 2017 - 14:23 'de eklendi.
Vali Salim Demir, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Uşak Şubesine üye Kore Gazileri ile birlikte Kore Savaşı sırasında yaşanan bir hikayeden esinlenilerek çekilen Türkiye’nin Oscar aday adayı “Ayla” filmini izledi.
 
Özdilek Alışveriş merkezinde düzenlenen etkinliğe Vali Salim Demir’in yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Uşak Şubesi Başkanı İsmail Soyöz, dernek üyesi Kore Gazileri Mahmut Kayaalp, Ahmet Bozkurt ve Hasan Tahsin Bağcı ile aileleri katıldı.
Vali Salim Demir, filmi izledikten sonra yaptığı açıklamada, filmi çok beğendiğini, ayrıca gazilerle izlemenin ayrı bir güzellik ve gurur kaynağı olduğunu kaydetti.
Senaryosu Yiğit Güralp’e ait olan ve gerçek bir hikayeden uyarlanan film, Kore Savaşı sırasında bulduğu beş yaşındaki kimsesiz bir kızın bakımını üstlenen Astsubay Süleyman Dilbirliği ile Ayla adı verilen kız çocuğunun hikayesini anlatıyor. Film 27 Ekim’de vizyona girmişti.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER