porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Vali Demir,1500 m'de Avrupa Şampiyonu Olan Sporcuyu Ödüllendirdi | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Vali Demir,1500 m’de Avrupa Şampiyonu Olan Sporcuyu Ödüllendirdi

Vali Salim Demir, Macaristan’ın Gyor Kentinde Düzenlenen Avrupa Atletizm Gençlik Olimpiyatı’nda 1500 m’de Avrupa Şampiyonu olan ilimiz sporcusu Mehmet Çelik ile antrenörü Ali Yılmaz’a altın hediye ederek başarılarının devamını diledi. İl Özel İdaresi İş Merkezindeki (Özmerkez) İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Vali Salim Demir :” Sporcumuz Mehmet Çelik, örnek bir […]

Vali Demir,1500 m’de Avrupa Şampiyonu Olan Sporcuyu Ödüllendirdi
08 Eylül 2017 - 21:41 'de eklendi.

Vali Salim Demir, Macaristan’ın Gyor Kentinde Düzenlenen Avrupa Atletizm Gençlik Olimpiyatı’nda 1500 m’de Avrupa Şampiyonu olan ilimiz sporcusu Mehmet Çelik ile antrenörü Ali Yılmaz’a altın hediye ederek başarılarının devamını diledi.

İl Özel İdaresi İş Merkezindeki (Özmerkez) İl Genel Meclisi toplantı salonunda gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Vali Salim Demir :” Sporcumuz Mehmet Çelik, örnek bir sporcu. Ülkemizi, Avrupa Atletizm Gençlik Olimpiyatı’nda en iyi şekilde temsil ederek altın madalyayla yurda dönmesiyle ülkemizi özellikle de Uşak’ımızı gururlandırmıştır. Avrupa Şampiyonu olmadan önce de Türkiye ve Balkan şampiyonlukları bulunan sporcumuzun, onu titizlikle çalıştıran Antrenörümüz Ali Yılmaz ile önümüzdeki dönemlerde de çok güzel başarılar elde edeceğine inancım tamdır. Bizler, tüm sporcularımıza ve hocalarına destek olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı belirterek, kıymetli sporcumuzu ve değerli antrenörünü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. “ dedi.

Törende, Vali Salim Demir’in yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan , antrenör Ali Yılmaz, milli atletimiz Mehmet Çelik hazır bulundu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER