gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Vali Ahmet Okur’un İlköğretim Haftası Mesajı

Bugün başlayan yeni eğitim -öğretim yılı dolayısıyla Uşak Valisi Ahmet Okur bir mesaj yayımladı: Tüm eğitim camiamızın 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılını tebrik ediyorum. Dinlenmiş ve taptaze dimağlar öğretmenlerimizin ilgisini ve onlarla bir an önce buluşmayı bekliyor. Önceki dönemde bıraktıkları veya kendilerine devredilen vazife onurunu huzurla taşıyacaklarına ve layıkıyla ifa edeceklerine inancım tamdır. Yeni bir anlayış ve […]

Vali Ahmet Okur’un İlköğretim Haftası Mesajı
19 Eylül 2016 - 13:02 'de eklendi.

Bugün başlayan yeni eğitim -öğretim yılı dolayısıyla Uşak Valisi Ahmet Okur bir mesaj yayımladı:

egitim

Tüm eğitim camiamızın 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılını tebrik ediyorum. Dinlenmiş ve taptaze dimağlar öğretmenlerimizin ilgisini ve onlarla bir an önce buluşmayı bekliyor. Önceki dönemde bıraktıkları veya kendilerine devredilen vazife onurunu huzurla taşıyacaklarına ve layıkıyla ifa edeceklerine inancım tamdır. Yeni bir anlayış ve heyecanla başlayacağımız eğitim haftamızda, özlediğimiz o eski anıları tekrar kazanmayı hedefliyor ve çabalıyor olacağız.

Okulları eğitimin merkezine güçlü bir şekilde oturtmanın yollarını arayacak ve veli-öğrenci ile okul arasındaki bariyerleri kaldıracağız. Öğrencilerin karşısında her bir öğretmenin lider fonksiyonunu icra ettiğine inanıyor ve bunu şiddetle destekliyorum. Eğitim-öğretim kervanının her noktasında sizlerle beraber olacak ve her adımınızı destekleyeceğim. Yolunuz açık, gayretleriniz aziz olsun. Sevgili öğrencilerimiz ve değerli aileleri; sizlerin de yeni eğitim dönemimizi tebrik ediyor ve peşinen alkışlıyorum. Sizlerin eğitimin paydaşları olarak sürece dahil olarak takip ve yönlendirmede aktif rol almanız bizim için son derece önemli. Uygulayacağımız model ve yenilikleri paylaşacak ve desteğinizi isteyeceğiz. Şuurlu, takipçi ve yönlendiren aileler en önemli müşevviktirler. Onun için el ele çocuklarımızın geleceğini inşa ederken aynı hedefe yönelmeyi arzu ediyoruz. Başarılar diliyorum.

Sevgili öğrencilerimiz, orta ve yakın gelecekte ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacağınızın bilinci içerisinde gayretimiz sizler içindir. Bu emanet için ihtiyaç duyacağınız rehberliği ve gerekli bilgi ve beceriyi kazandırmakla mükellefiz, öğretmenleriniz sizi okulda bekliyor. Sizin soru soran, çözüm alternatiflerinde tercih hakkı ve katkısı olan sizler bizim ve aileleriniz için vazgeçilmezsiniz. Bu dönemde daha farklı bir Uşak oluşturmakta sizin talep, teşebbüs, takip ve tevcih(yönlendirme)iniz bizim performansımızı belirleyecektir. Eğlenme, çalışma, teknolojiyi kullanma ve özel hayat denkleminde aslan payının çalışma yönünde olması gelecek ümidi bağlamında çok önemlidir Bu vesileyle eğitim kervanının tüm paydaşlarının yeni eğitim-öğretim yılını tebrik ediyor, başarılarının katlanarak artmasını diliyorum.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER