porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Vali Ahmet Okur'un "Babalar Günü" Mesajı | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Valisi Ahmet Okur Babalar Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı.

Toplum olarak bizleri diğer milletlerden farklı kılan ve bizler için çok önemli olan aile mefhumunun en kıymetli unsurlarından birisi olarak tüm babalarımızın Babalar gününü kutluyorum. Bu güzel gün vesilesiyle ailenin direği, sevgi ve şefkatin kaynağı olduğu kadar otoritesiyle ailenin koruyucusu olarak genç yaşlı tüm babalarımızla; anne ve evlatlarımızla bir ve beraber olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Nesli sevgi ve şefkatle devam eden insanoğlunun sığındığı, var olup gelişip büyüdüğü ailelerimiz sahip olduğumuz milli ve manevi değerlerimizin yaşatılıp, korunması noktasında her biri bizim gözümüzde fedakar, cefakar birer kahraman olan babalarımızın bizlerin yetişmesinde, birer vatansever olmamızda büyük emek ve katkıları vardır.

Yüce Peygamberimiz Hazreti Muhammmed (sav) de kendisi örnek bir baba olarak; annelerimizle birlikte her defasında anıp zikrettiği, onlar kadar kıymet verdiği babalarımız her birimizin başının tacıdır. Güzel ahlakları ve hayat tecrübeleriyle bizlere ilk öğretmenliği yapan, hayatın zorlukları karşısında sakin bir liman olarak sığındığımız aile limanının kaptanı babalarımızın yanımızdaki değeri asla azalmayacaktır.

Günümüz toplumunda çekirdek aile olarak yeni kurulan ve anne babayı maalesef bu kurumun dışında bırakan anlayış bizleri onları görmezden gelmemize, unutmamıza yol açmamalıdır. Bizleri yetiştirip büyüten her türlü tehlikeye karşı kol kanat geren aile ocağımızın büyükleri yanlarımızda yaşlandıklarında onlara biraz daha özen gösterebilmemiz, onların bize çocukluğumuzda gösterdikleri sabır ve hoşgörüyü esirgememiz lazımdır. Her birimizin imtihanı olan anne ve babalarımızın hayır dualarını almak, onların rızasını kazanabilmek iki cihan saadeti için kesinlikle yerine getirmemiz gereken erdemli davranış olacaktır.

Karşılıklı sevgi ve saygıyla, hoşgörü ve itinayla güçlenen aile kurumumuzun itibarını korumak üzere özen göstermek, halen hayatta olanlara hayırlı birer evlat olmak, vefat edenlerin de arkalarında adlarını iftiharla yaşatacak evlatlar olabilmek hepimizin arzusu olmalıdır.

Babalar Günü vesilesiyle, başta şehit babalarımız olmak üzere; gencinden yaşlısına tüm babalarımızın bu özel günlerini kutluyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür dileğiyle selam ve sevgilerimi sunuyorum.

18 Haziran 2017 - 21:52 'de eklendi.

Vali Ahmet Okur’un “Babalar Günü” Mesajı

Uşak Valisi Ahmet Okur Babalar Günü sebebiyle bir mesaj yayımladı. Toplum olarak bizleri diğer milletlerden farklı kılan ve bizler için çok önemli olan aile mefhumunun en kıymetli unsurlarından birisi olarak tüm babalarımızın Babalar gününü kutluyorum. Bu güzel gün vesilesiyle ailenin direği, sevgi ve şefkatin kaynağı olduğu kadar otoritesiyle ailenin koruyucusu olarak genç yaşlı tüm babalarımızla; […]

Etiketler :