gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Vali Ahmet Okur’dan Bayram Ziyaretleri

Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, Kurban Bayramı münasebetiyle Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu, Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi, Huzurevi ve şehit ailelerini ziyaret etti. İlk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunu ziyaret eden Vali Okur ile eşi Hatice Nur […]

Vali Ahmet Okur’dan Bayram Ziyaretleri
11 Eylül 2016 - 18:11 'de eklendi.

Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, Kurban Bayramı münasebetiyle Sevgi Evleri, Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu, Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi, Huzurevi ve şehit ailelerini ziyaret etti.

vali-yurt-ziyaret

İlk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunu ziyaret eden Vali Okur ile eşi Hatice Nur Okur, çocuklarla yakından ilgilenerek bayramlarını kutladılar.

Çocuklarla sohbet eden Vali Okur, daha sonra Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleri ile tek tek bayramlaşan Vali Okur, son olarak Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezine geçerek merkezde kalan bayanlarla bayramlaştı.

Engelsiz Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinin hazırladığı halk oyunları gösterisini izleyen Vali Okur, program sonunda merkez sakinleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kurum ziyaretlerinin ardından Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin birlik ve bütünlüğüne kast eden hainlerin saldırısı sırasında şehit düşen; Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koruma ekibinde yer alan şehit polis memuru Mehmet Çetin’in ailesini ziyaret etti.

vali-ziyaret

Ziyaret sırasında şehidin babası Hüseyin Çetin ile oğlu Emir ve kızı Sümeyye Çetin ile sohbet eden Vali Okur, Kurban Bayramlarını kutladı.

Ziyaretleri sırasında Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur’a, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Nedim Selbisu ile İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder eşlik etti.

 Vali Ahmet Okur, eşi Hatice Nur Okur ile birlikte Uşak Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve yakınlarını ziyaret etti.Ziyarette Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı kendilerine eşlik etti.

Kalp Damar Cerrahisi ve Ortapedi servislerde tedavileri devam eden hastaları ve yakınlarını ziyaret eden Vali Ahmet Okur ve eşi Hatice Nur Okur, hastalara acil şifalar dileyerek kurban bayramlarını kutlayarak çiçek hediye etti.

vali-hast-ziy

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER