gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Vali Ahmet Okur, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i Ziyaret Etti

Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere Manisa’ya giden Vali Ahmet Okur, Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar ile Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz da yer aldığı […]

Vali Ahmet Okur, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i Ziyaret Etti
28 Eylül 2016 - 22:32 'de eklendi.

Zafer Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere Manisa’ya giden Vali Ahmet Okur, Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ile birlikte Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

zeka

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar ile Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz da yer aldığı ziyarette Vali Ahmet Okur, Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım ve Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Manisa Valiliği Şeref Defterini imzaladılar.

Nezaket ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür eden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer Manisa’nın tarihi, kültürel ve ekonomik değerleri hakkında bilgiler verdi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER