gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak’ta Güzel Bir Bayramlaşma Tablosu

Vali Ahmet Okur Tiritoğlu Parkı Çayzadede Uşak İl Protokolü ve vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı. İlk kez açık alanda bir çay bahçesinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Vali Ahmet Okur ile birlikte, Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay, Alim Tunç ve Özkan Yalım, Garnizon Komutanı J. Albay Nedim Selbisu, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, daire amirleri, emniyet mensupları, askeri personel, sivil […]

Uşak’ta Güzel Bir Bayramlaşma Tablosu
12 Eylül 2016 - 19:59 'de eklendi.

Vali Ahmet Okur Tiritoğlu Parkı Çayzadede Uşak İl Protokolü ve vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlaştı.

bayramlasma

İlk kez açık alanda bir çay bahçesinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Vali Ahmet Okur ile birlikte, Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay, Alim Tunç ve Özkan Yalım, Garnizon Komutanı J. Albay Nedim Selbisu, Belediye Başkanı Nurullah Cahan, daire amirleri, emniyet mensupları, askeri personel, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Vali Ahmet Okur mensubu bulunduğumuz İslam Dininin iki büyük bayramından birisi olan Kurban Bayramı dolayısıyla birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiğini ifade ettiği konuşmasında “Bayramlar aziz milletimizin bir ve beraber olduğunu gösteren müstesna günlerdir. Dua ve ibadetin, paylaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bu günleri fırsat bilmeliyiz. En yakınımızdan başlayarak bayramlaşmalı, büyüklerimizi ziyaret etmeli küçüklerimizi sevindirmeli, şehit ve gazi ailelerimizi unutmamalı, hep birlikte bu güzel bayramı değerlendirmeliyiz. Hep kapalı mekanlarda yaptığımız bayramlaşma törenlerimizi bu kez halkımıza açık bir yerde yapalım istedik. İnşallah sonraki bayramlarda daha fazla katılımla kardeşliğimizi pekiştirme fırsatı bulacağız.. Bu vesile ile bizler böyle güzel günler yaşayalım diye canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize bir kez daha şükranlarımı ifade ediyorum. Yüce Allah bu aziz milletin birlik ve dirliğini daim eylesin. Hac ibadetini yapmak üzere mukaddes beldelerde bulunan kardeşlerimizin ibadetlerinin kabul olması dileğiyle, tüm İslam aleminin ve kıymetli Uşaklı vatandaşlarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER