gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak’ta Fuar

Uşak 2. Ege Tarım ve Hayvancılık, Süt Teknolojileri, Çiftlik Ekipmanları, Sera Teknolojileri Fuarı,   Uşak Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Selçuk Tarhan  fuara yoğun bir ilgi beklediklerini söyledi. Turhan, “Şimdiden üyelerimiz heyecan içinde bekliyor. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra özellikle böyle bir etkinlik çok güzel olacak. Sektör açısından umut verici. Ekonomik ve sektörel anlamda olduğu […]

24 Ağustos 2016 - 9:43 'de eklendi.

Uşak 2. Ege Tarım ve Hayvancılık, Süt Teknolojileri, Çiftlik Ekipmanları, Sera Teknolojileri Fuarı,

selcuk-tarhan

 

Uşak Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Selçuk Tarhan  fuara yoğun bir ilgi beklediklerini söyledi. Turhan, “Şimdiden üyelerimiz heyecan içinde bekliyor. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra özellikle böyle bir etkinlik çok güzel olacak. Sektör açısından umut verici. Ekonomik ve sektörel anlamda olduğu kadar sosyal anlamda da vatandaşlar için renkli geçeceğine inanıyoruz. Üyelerimiz yetiştirdiği 1.5 tonluk büyükbaş hayvanlarını getirip orada sergileyerek yarışmalara katılacak. Bölgemiz açısından sektörel anlamda çok büyük canlılık getirecek” dedi.

himmet-ozdemir

Uşak Hayvancılık Kooperatifi Birliği Başkanı Himmet Özdemir, 1-4 Eylül 2016 tarihleri arasında GL Platform Fuarcılık tarafından düzenlenecek fuarda büyükbaş,  küçükbaş hayvanların yanı sıra çiftlik ekipmanları, teknolojileri, genetik alanındaki son yenilikler, yem sektöründeki gelişmeler sergilenecek. Fuar ilimize ve bölgemize hem sektörel hem de ekonomik katkısı olacağını belirterek “Çok heyecanlıyız. Bölgeye ve üreticilerimize çok büyük fayda sağlayacak. Bilgi ve teknolojiden üreticilerimizin firmalarımızın faydalanmasını istiyoruz. Biz de birlik olarak ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER