porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Uşaklı Öğrencilerden Afrika'ya Su Kuyusu | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşaklı Öğrencilerden Afrika’ya Su Kuyusu

Şehit Mehmet Çetin İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Afrika’da su kuyusu açmak için harçlıklarını bağışladı. Şehit Mehmet Çetin İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Afrika’nın susuzlukla mücadelesine destek olabilmek için kampanya düzenledi. Programa Ruanda’nın Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ve Uşak AK Parti Milletvekili Dr. Alim Tunç, Uşak AK Parti İl Başkanı Mehmet Çakın katıldı. Bu proje ile Afrika’daki […]

Uşaklı Öğrencilerden Afrika’ya Su Kuyusu
28 Ekim 2017 - 8:29 'de eklendi.

Şehit Mehmet Çetin İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Afrika’da su kuyusu açmak için harçlıklarını bağışladı.

Şehit Mehmet Çetin İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Afrika’nın susuzlukla mücadelesine destek olabilmek için kampanya düzenledi.

Programa Ruanda’nın Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ve Uşak AK Parti Milletvekili Dr. Alim Tunç, Uşak AK Parti İl Başkanı Mehmet Çakın katıldı.

Bu proje ile Afrika’daki insanlara el uzatmayı amaçladıklarını belirten Okul Müdürü Mutlu Kozak, “Öğrencilere sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine destek vermeleri adına böyle bir proje başlattık.

Çocuklarımız, sadece kendi yaşadıkları çevrede değil, dünyanın değişik yerlerindeki insanlara da el uzatma gibi bir projeye imza attılar. Bu ihtiyaç da Afrika’daki insanların su ihtiyacıydı. Velilerimizin ve öğrencilerimizin desteğiyle Afrika’da su kuyusu açmak istedik. Önümüzdeki yıllarda bu çalışmaları devam ettireceğiz” dedi.

Ruanda’nın Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza öğrencilere ve velilere Afrikalı vatandaşlar adına çok teşekkür etti. Harçlıklarını biriktirerek böyle çok bir projeye katılmalarından dolayı çok mutlu olduğunu ve öğrencileri ayakta alkışladığını belirtti.

Uşak Milletvekili Dr. Alim Tunç ise başta fedakar öğrencilere, Okul Müdürü Mutlu Kozak’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Alim Tunç, öğrencilerin yardım duygularının gelişmesinin toplumda önemli olduğunu, Afrika’da vatandaşların çok zor şartlar altında yaşadığını ve öğrencilerin bu düşüncelerle harçlıklarını bağışlayarak Afrika’da bir kuyunun açılmasına katkıda bulunduklarını ifade ettti.

Tunç, “Öğrencilerimizi tebrik ederim. Yaptıkları bu güzel çalışmanın toplumun tüm kesimlerine örnek olmasını temenni ederim” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER