gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak’a Şehit Haberinin Ateşi Düştü

Hakkari Çukurca’da, terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen havanlı saldırıda 3 asker şehit düştü, biri ağır 5 asker yaralandı.Şehit düşen askerlerden birinin de Uşak/Eşme’den olduğu öğrenildi.     Gelen bilgilere göre ;şehidimiz,Eşme  Kolankaya Köyü’nden Süleyman Aydındağ .Bölgede güvenlik güçlerince terör örgütüne yönelik operasyon devam ediyor. Şehidimize Allah’tan rahmet,acılı ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil diliyoruz. Uşak Valiliği Bu […]

Uşak’a Şehit Haberinin Ateşi Düştü
29 Ekim 2016 - 17:46 'de eklendi.

Hakkari Çukurca’da, terör örgütü PKK mensuplarınca gerçekleştirilen havanlı saldırıda 3 asker şehit düştü, biri ağır 5 asker yaralandı.Şehit düşen askerlerden birinin de Uşak/Eşme’den olduğu öğrenildi.

usak-sehit

 

 

Gelen bilgilere göre ;şehidimiz,Eşme  Kolankaya Köyü’nden Süleyman Aydındağ .Bölgede güvenlik güçlerince terör örgütüne yönelik operasyon devam ediyor. Şehidimize Allah’tan rahmet,acılı ailesine ve sevenlerine sabr-ı cemil diliyoruz.

Uşak Valiliği Bu akşam yapılacak olan Cumhuriyet resepsiyonunu  “Şehidimizden dolayı resepsiyonumuz iptal edilmiştir. Şehitimizin cenaze töreni ile ilgili bilgiler tarafınıza gönderilecektir” ifadesine yer verilen sms ile iptal ettiğini duyurdu.

Başın Sağ Olsun Uşak.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER