porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Uşak Yalçın Atlı'yı İstiyor | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Yalçın Atlı’yı İstiyor

UŞAK YALÇIN ATLI’YI İSTİYOR. Uzman Dr. Yalçın Atlı,2012 yılında Uşak’a Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri olarak atandı. Aradan geçen zamanda yapmış olduğu samimi hizmetleriyle hastane çalışanlarının ve Uşaklının sevgi ve takdirini topladı. Dr. Atlı’nın görev süresi içinde Uşak, Türkiye genelinde yapılan sağlık hizmetleri memnuniyeti anketlerinde Türkiye 1.si olmuştu. Bütün bu gelişmelerin sonunda, Atlı’nın sözleşme süresi doldu. […]

Uşak Yalçın Atlı’yı İstiyor
31 Temmuz 2017 - 20:20 'de eklendi.

UŞAK YALÇIN ATLI’YI İSTİYOR.

Uzman Dr. Yalçın Atlı,2012 yılında Uşak’a Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri olarak atandı. Aradan geçen zamanda yapmış olduğu samimi hizmetleriyle hastane çalışanlarının ve Uşaklının sevgi ve takdirini topladı.
Dr. Atlı’nın görev süresi içinde Uşak, Türkiye genelinde yapılan sağlık hizmetleri memnuniyeti anketlerinde Türkiye 1.si olmuştu.
Bütün bu gelişmelerin sonunda, Atlı’nın sözleşme süresi doldu. Enteresan olan ise yaklaşık 1 aydır Atlı’nın sözleşmesi ile ilgili bir gelişmenin olmaması. Atlı sosyal medya hesabından gelişmeleri bekliyoruz şeklinde paylaşımda bulunurken bazı medya organları ise Atlı’nın Gaziantep’e atamasının yapıldığını duyurdu. Bu yalan haber üzerine Uşaklılar da Yalçın Atlı’yı yalnız bırakmayarak twitter’den destek hesabı açtılar.#uşakyalçınatlıyıistiyor hashtag i ile Sağlık Bakanlığı’na, Atlı’nın Uşaklıya hizmetine devam etmesi için mesaj gönderiyorlar.
Şu an henüz sözleşmesi yenilenmeyen Atlı’nın makamına başka bir atama da olmadı.Atlı’da başka göreve getirilmedi İyi insanlar iyi işlerini yapmaya devam etmelidir.
Atlı uzun yıllara yayılan hizmet planlamalarını uyumlu ve pratik çalışmalarıyla hedef gösterilen 2023 yılından önce tamamladıklarını da yine sosyal medya hesabı üzerinden şu sözleriyle duyurdu;
Uşakta 2023 yılında planlamaya alınmayan birçok hizmet Rabbime şükür Bakanlığımızın, Devlet büyüklerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın gayretleriyle olağanüstü bir şekilde gerçekleştirilebilmiştir. Bu hizmetler sayesinde tedavi için otobüsler ile gecenin köründe il il gezmek zorunda kalan mağdur olan mazlum olan Uşaklı kardeşlerimden çok çok zorunluluk dışında il dışına giden sayısı oldukça azalmıştır.
Bu hizmetler Nelerdir:
Kalp damar cerrahisi ve anjiyo ünitesi,
Onkoloji ve kemoterapi ünitesi
Uyku laboratuvarları, Yanık ünitesi,
Yaşlı bakım palyatif merkezi,
İlçe hastanelerimize yoğun bakımlar,
Merkez hastanemizde yoğun bakımlar,
Özellikli ameliyatlar
Anne oteli ve gebelik eğitim okulu,
Çalışan kardeşlerimizin çocuklarına kreş
Servis hizmeti hastane personelimize,
Hasta çocuklarımız için oyun eğlence alanları,
Ges projesi
Yan dal branşların kazandırılması onkoloji, çocuk psikiyatri, gastroenteroloji vb.
Afiliasyon ile birlikte eğitim araştırma hastanesi olma,
Birçok tıbbi ekipman cihazlar son teknoloji ile yenilenmesi.
4 adet ambulans ve araçların özel idareden hastanelerimize kazandırılması
Bağışlarla birçok fiziki düzenleme ve tıbbi cihazlar kazandırılması,
Binalarımızın hasta ve personel yönünden yenilenme ve bakımları
Yatırımların kazandırılması gibi daha çok sayabileceğimiz bir çok hizmet getirilmiş ve yürütülmesi içinde mücadele devam ettirilmektedir.
Biz de www.gazeteusak.com olarak .#uşakyalçınatlıyıistiyor hashtagini sizlerle paylaşıyor ve Uşak’ın güzel hizmetleri almayı hak ettiğine inanıyoruz.İvme kazanmış,rayına oturmuş güzel işler bizim anlamadığımız bazı ince işler yüzünden aksamamalı.Bizler sade vatandaşız ve Genel sekreterimizin sonuna kadar yayındayız. UŞAK YALÇIN ATLI’YI İSTİYOR.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER