porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Uşak Valiliği Basın Açıklaması | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Valiliği Basın Açıklaması

Ülkemizde faaliyet gösteren terör örgütleri, mevcut amaç ve faaliyetlerini halen kesintisiz sürdürmekte ve taşıdıkları eylem potansiyelini her fırsatta fiiliyata geçirmeyi amaçlamaktadır. Terör örgütlerinin gerçekleştirdiği saldırılar göz önünde bulundurularak vatandaşlarımıza yönelik her türlü terör saldırılarının önlenmesi ve terör örgütlerinin önemli finans kaynağı olan kaçakçılığın engellenmesi amacıyla Valiliğimiz güvenlik güçleri tarafından titiz bir şekilde çalışmalar sürdürülmektedir. Zaman […]

Uşak Valiliği Basın Açıklaması
14 Ekim 2016 - 18:03 'de eklendi.

Ülkemizde faaliyet gösteren terör örgütleri, mevcut amaç ve faaliyetlerini halen kesintisiz sürdürmekte ve taşıdıkları eylem potansiyelini her fırsatta fiiliyata geçirmeyi amaçlamaktadır.

usak-valiligi

Terör örgütlerinin gerçekleştirdiği saldırılar göz önünde bulundurularak vatandaşlarımıza yönelik her türlü terör saldırılarının önlenmesi ve terör örgütlerinin önemli finans kaynağı olan kaçakçılığın engellenmesi amacıyla Valiliğimiz güvenlik güçleri tarafından titiz bir şekilde çalışmalar sürdürülmektedir. Zaman zaman kamuoyunu gerçekleştirilen uygulamalar hakkında bilgilendirilmekte; polisimiz ve jandarmamız halkımızın huzuru için 24 saat kesintisiz görev yapmaktadır. Kanunu kuralı çiğneyenler karşısında güvenlik güçlerimizi bulacaklardır. Hiç kimsenin toplumun huzurunu bozmasına müsaade edilmeyecektir.

Bu amaç doğrultusunda, İl Emniyet Müdürlüğümüz ve İl Jandarma Komutanlığımızla müşterek olarak 19.08.2016-14.10.2016 tarihleri arasında 24 saat esasına göre şehir giriş ve çıkışlarında arama ve yol uygulamaları yapılmıştır.

Yapılan bu uygulama sonucunda; 328.453 şahsın GBT, 33.250 aracın trafik yönünden sorgulama ve denetimleri yapılmış ve çeşitli suçlardan (FETÖ, PKK, Hizbullah terör örgütüne üye olmak, uyuşturucu ve uyarıcı madde bulundurmak, yağma, cinsel istismar, kasten yaralama, borçlunun ödeme şartının ihlali vb.) haklarında yakalama kararı verilen ve gözaltına alınan (592) şahıs hakkında adli işlem yapılmıştır. Trafik yönünden kusurlu görülen araçlara muhtelif maddelerden cezai işlem uygulanmıştır.

Ayrıca, yine bu uygulamalarda;

129 bin paket kaçak-bandrolsüz sigara,

3 kilogram hint keneviri,

2 adet uyuşturucu nitelikli hap,

3 adet ruhsatsız tabanca,

2 adet ruhsatsız av tüfeği ve (32) adet fişek ele geçirilmiştir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER