gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek Ziyareti

Uşak Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı öncülüğünde 12 öğrenci, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin (TSK) Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak için 22 Şubat Perşembe akşamı yola çıkacaklar. Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ömer Karahan ile Prof. Dr. Metin Gümüş ve Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Adem Duru, yolculuk öncesi öğrencilerle bir araya […]

Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek  Ziyareti
21 Şubat 2018 - 18:03 'de eklendi.

Uşak Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı öncülüğünde 12 öğrenci, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin (TSK) Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na destek olmak için 22 Şubat Perşembe akşamı yola çıkacaklar.

Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ömer Karahan ile Prof. Dr. Metin Gümüş ve Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Adem Duru, yolculuk öncesi öğrencilerle bir araya geldiler.

Uşak Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanı Taha Koyuncu, 12 kişilik bir öğrenci grubuyla Perşembe akşamı Afrin’e yola çıkacaklarını ve Zeytin Dalı Harekatında bulunan Mehmetçiğimize manevi destek için ziyarette bulunacaklarını belirtti.

Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş, Uşak Üniversitesi olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nın yanında olduklarını belirterek “Zeytin Dalı Harekâtı ile Türk tarihinde yeni büyük bir sayfa açılmıştır. Harekâtı başlatan Devletimize, Türk Silahlı Kuvvetleri komutanlarına ve askerlerimize muvaffakiyetler diliyorum. Fiziksel olarak orada olmasak da ruhen onların yanında olduğumuzu ifade etmek isterim. Uşak Üniversitesi akademisyenleri, personelleri ve öğrencileri olarak yüreğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerimizle birliktedir. Türk Silahlı Kuvvetlerimize, askerlerimize özellikle de Afrin’de Zeytin Dalı Harekatına katılan asker ve güvenlik görevlilerine dua ediyoruz. Biz Uşak Üniversitesi olarak yaptığımız çalışmalarla onlara layık olmak istiyoruz. Öğrencilerimiz, Uşak Üniversitesi Ailesinin selam ve dualarını Mehmetçiğimize iletecekler. Öğrencilerimize hayırlı yolculuklar diliyorum.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER