porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Uşak Üniversitesi İle Gedik Piliç Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Üniversitesi İle Gedik Piliç Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü ile Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri TİC. SAN. A.Ş. (Gedik Piliç) arasında eğitim-öğretim işbirliği protokolü imzalandı.

protokol

Rektörlük makamında gerçekleşen imza törenine Rektör Prof. Dr. Sait Çelik, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Soykan, Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri TİC. SAN. A.Ş. (Gedik Piliç) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gedik, Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nurullah Şanlı ve Gıda Mühendisliği Bölümü öğretim elemanları katıldı.

-Rektör Çelik: “Gedik Piliç ile imzalanan protokol ile 2016-2017 eğitim öğretim yılında Uşak Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümüne kesin kayıt yaptıran yüksek puanlı 10 öğrenciye karşılıksız burs verilecektir. Burs miktarı öğrencinin öğrenim gördüğü yıllar içerisinde Eylül-Haziran ayları arasında 10 ay süreyle verilecektir.”

Rektör Prof. Dr. Sait Çelik imzalanan protokolün, Uşak Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümünde eğitim-öğretim gören I. ve II. Öğretim öğrencilerinin mesleki tecrübelerini ve bilgi birikimlerini arttırmak üzere, Gedik Piliç’de dönem içi ve dönem sonu staj ve ders uygulamaları yapmayı ve bilimsel ve teknolojik bilgi paylaşımını kapsadığını söyledi. Rektör Çelik, Gedik Piliç’in Türkiye’nin önemli bir gıda şirketi olduğunun altını çizerek “ Gedik Piliç ile imzalanan protokol ile Gıda Mühendisliği Bölümünde not ortalaması 4.00 üzerinden en az 2.50 olan öğrencilerimiz Gedik Piliç işletme ve laboratuarlarında staj ve ders uygulaması yapacaklar. Ayrıca Gedik Piliç, üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümündeki mesleki eğitime destek vererek gıda üretim sektöründe daha nitelikli öğrencilerin ilgili programı tercih etmesini sağlamak, öğrencilerin başarılarının teşvik etmek ve ülkemiz ekonomisinde önemli bir yer tutan gıda sektöründe bilgi, beceri ve donanım sahibi Gıda Mühendislerinin yetiştirilmesine katkıda bulunmak amacıyla burs sağlayacaktır. Karşılıksız burs, 2016-2017 eğitim öğretim yılında Uşak Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümüne kesin kayıt yaptıran yüksek puanlı 10 öğrenciye verilecektir. Burs miktarı öğrencinin öğrenim gördüğü yıllar içerisinde Eylül-Haziran ayları arasında 10 ay süreyle verilecektir. Gıda Mühendisliği Bölümü ile imzalanan protokoller çerçevesinde başka kurum veya kuruluşlardan burs alan öğrenciler Gedik Piliç tarafından verilecek burstan yararlanamayacaklar. Şehrimizin ve ülkemizin önemli şirketleriyle imzalanan bu protokoller ile Gıda Mühendisliği Bölümümüzde öğrenim gören öğrenicilerimizin yaklaşık yüzde 25’i burslu okuma fırsatı yakalamış oluyorlar. Gedik Piliç ile imzaladığımız protokolün herkese hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Gedik Tavukçuluk ve Tarım Ürünleri TİC. SAN. A.Ş. (Gedik Piliç) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Gedik ise üniversite-sanayi işbirliği adına imzalanan protokolden duyduğu memnuniyeti ve birlikte yapılacak projeler ile sektörün çok daha iyi seviyelere taşınacağını dile getirerek, başta Rektör Prof. Dr. Sait Çelik olmak üzere tüm üniversite personeline ve öğrencilerine başarılar diledi.

08 Eylül 2016 - 17:49 'de eklendi ve 244 kez görüntülendi.
Etiketler :
Uşak’ta Okuma – Yazma Seferberliği Başladı Uşak’ta Okuma – Yazma Seferberliği Başladı
Büyük Erkekler Basketbol Turnuvası Başladı Büyük Erkekler Basketbol Turnuvası Başladı
“Tarihi Kent Uşak” Fotoğraf Sergisi “Tarihi Kent Uşak” Fotoğraf Sergisi
Çevresel Kirliliğin Önlenmesinde İdarecilere Önemli Görevler Düşmektedir Çevresel Kirliliğin Önlenmesinde İdarecilere Önemli Görevler Düşmektedir
2018 Türkiye Küçükler Satranç Turnuvasında Türkiye 2.si Olan Öğrenci Ödüllendirildi 2018 Türkiye Küçükler Satranç Turnuvasında Türkiye 2.si Olan Öğrenci Ödüllendirildi
Sanatçı Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti Sanatçı Nuray Hafiftaş Hayatını Kaybetti
SON DAKİKA