porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Uşak Ulusal Karate Turnuvasına Ev Sahipliği Yapacak | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Ulusal Karate Turnuvasına Ev Sahipliği Yapacak

Spor alanında önemli başarılara imza atan Uşak’ta “İller Arası Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvası” düzenlenecek. Spor alanında çeşitli kategorilerde turnuvalar düzenleyerek özellikle gençlerin farklı dallarda heyecan yakalaması ve kendilerini geliştirmeleri için çalışmalar yürüten Uşak Belediyesi bu kez karate turnuvasına ev sahipliği yapacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuva Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. 28 […]

Uşak Ulusal Karate Turnuvasına Ev Sahipliği Yapacak
27 Ekim 2017 - 20:45 'de eklendi.

Spor alanında önemli başarılara imza atan Uşak’ta “İller Arası Cumhuriyet Kupası Karate Turnuvası” düzenlenecek.

Spor alanında çeşitli kategorilerde turnuvalar düzenleyerek özellikle gençlerin farklı dallarda heyecan yakalaması ve kendilerini geliştirmeleri için çalışmalar yürüten Uşak Belediyesi bu kez karate turnuvasına ev sahipliği yapacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen turnuva Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. 28 Ekim Cumartesi günü saat 09.00’da başlayacak turnuvaya 21 ilden yaklaşık 800 sporcu katılım sağlayacak.

Dereceye girenlerin kupa ve madalyalarla ödüllendirileceği turnuva yaşlara göre oluşturulan 9 farklı kategoride gerçekleştirilecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER