gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Tarihi, Kültürü ve Turisttik Değerleriyle Emitt 2018 Fuarında

25-28 Ocak 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı (EMIT) düzenlenen törenle kapılarını açtı.
 
Açılışını Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un yaptığı fuarda Uşak Valiliği’nce hazırlanan 12. Salon E-1260 no.lu stantta, şehrin sembol değerleri ile turistik güzelliklerine ait görseller; Karun Hazineleri, tarihi ve turistik bölgeleri, Uşak halısı, ata yadigârı cirit, termal faaliyetler ve yöresel lezzetler sergileniyor.
Standı ziyaret eden Vali Salim Demir, Uşak’ın  tarihi, doğal ve turistik değerlerini her platformda tanıttıklarını ifade ederek yerli ve yabancı ziyaretçileri Uşak stadına davet etti.
Fuarda Uşak’ın kültürel, turistik ve yöresel değerlerinin tanıtıldığı stant ilk günden yoğun bir ilgiyle karşılaştı. Standı ziyaret eden yerli ve yabancı ziyaretçilere Uşak yöresine ait tatlar da ikram edildi.
01 Şubat 2018 - 21:46 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.
Etiketler :
Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek  Ziyareti Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek Ziyareti
Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu
Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam
Çevre Yolu İle Termal Gelişecek Çevre Yolu İle Termal Gelişecek
Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak
Biletler Kombine Taraftar Tribüne Biletler Kombine Taraftar Tribüne
SON DAKİKA