gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak İl Özel İdaresi Sekreterliğine Ak Yazı Kaymakamı Atandı

Ak Yazı Kaymakamı Ömer Kalaylı Uşak İl Özel İdaresi Sekreterliğine atandı.

İlçe Kaymakamı Ömer KALAYLI yayınladığı  “Veda Mesajı”nda;

Uşak İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne atanmam sebebiyle Akyazı Kaymakamlığı görevimden yakın zamanda ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Göreve başladığım 12.12.2016 tarihinden itibaren güzel İlçemiz Akyazı’da görev üstlenerek hizmet vermiş olmanın mutluluğu içerisindeyim.
        Yaklaşık bir yılı aşan görev sürem boyunca,  devlet-vatandaş işbirliğini sağlamayı, Kaymakamlığımızın kapısını herkese ardına kadar açık tutmayı, ilçenin sorunlarını etkin, süratli, verimli yöntemlerle çözmeyi, kamu kaynaklarını ilçenin önceliklerini gözeterek rasyonel, etkin, verimli kullanmayı, kamu kurum ve kuruluşları arasında uyum, eşgüdüm, koordinasyon ve ortak aklı sağlamayı, farklı toplum kesimlerini kaynaştırmayı, ekonomik ve fiziki gelişmenin yanı sıra sosyal ve kültürel dokuyu güçlendirmeyi, İlçede sevgi, saygı ve güven ortamını geliştirmeyi, sorunların üzerine kamu kuruluşları, muhtarlar  ve vatandaşlardan oluşan bir ekip çalışmasıyla elimizden gelenin en iyisini yapmayı, temel hedef olarak aldık.
        Hizmetler yürütülürken büyük bir hizmet heyecanı ve azimle, ayrım yapılmaksızın bütünü kucaklayan bir anlayışla, mevzuata ve hakkaniyete uygun, herkese eşit, objektif, adil, şeffaf ve etkin bir hizmet sunarak yerine getirilmeye çalışılmıştır.dedi.

 

23 Ocak 2018 - 14:29 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.
Etiketler :
Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek  Ziyareti Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek Ziyareti
Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu
Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam
Çevre Yolu İle Termal Gelişecek Çevre Yolu İle Termal Gelişecek
Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak
Biletler Kombine Taraftar Tribüne Biletler Kombine Taraftar Tribüne
SON DAKİKA