gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Belediyesi Kurban Bayramı’na Hazır

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak halkının Kurban Bayramı’nı huzur ve rahat içinde geçirmesi için Belediyenin tüm imkanlarıyla hazır olacağını belirtti. Uşak Belediyesi’nin Kurban Bayram nedeniyle aldığı tedbirleri içeren toplantı gerçekleştirildi. Belediye binasında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Belediye Başkan Yardımcıları, Hakan Uludağ, Erol Korkmaz ve Hüseyin Ufuk Uğur ve Belediye birimleri müdürleri katıldı. […]

Uşak Belediyesi Kurban Bayramı’na Hazır
09 Eylül 2016 - 20:51 'de eklendi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak halkının Kurban Bayramı’nı huzur ve rahat içinde geçirmesi için Belediyenin tüm imkanlarıyla hazır olacağını belirtti.

belediye

Uşak Belediyesi’nin Kurban Bayram nedeniyle aldığı tedbirleri içeren toplantı gerçekleştirildi. Belediye binasında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Belediye Başkan Yardımcıları, Hakan Uludağ, Erol Korkmaz ve Hüseyin Ufuk Uğur ve Belediye birimleri müdürleri katıldı. Toplantıda kentte bayramda sıkıntı yaşamaması adına tedbirler masaya yatırıldı.

Toplantıda bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Her bayram olduğu gibi bu bayram da ilimizde belediyemiz çalışmalarını eksiksiz bir şekilde sürdürecek” dedi. Cahan, “Tüm birimlerimiz bayramda büyük bir titizlilikle çalışmalarına devam edecek. Zabıta müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Veteriner İşleri Müdürlüğü, İtfaiye müdürlüğü, Fen İşleri müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü 24 saat esasıyla görevleri başında olacaktır. Bayram boyunca Mezarlıklar Müdürlüğümüzce mezarlıklara da servis sağlanacak. Ayrıca Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğümüz ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüz de bayramda trafik güvenliği ve şehrin temiz kalması için tüm personelleriyle aralıksız çalışmaya devam edecek. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü ve Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü desıkıntı yaşanmaması adına nöbette olacak” diye konuştu.

Belediye olarak şikayetlerin en hassas şekilde değerlendirileceğini de aktaran Cahan, “İlimizde bayramın en güzel şekilde geçmesi adına vatandaşlarımızın da şikayetlerine duyarlı olacağız. Bu konuda hemşehrilerimiz gerek telefonla, gerek sosyal medyadan, gerekse mail yoluyla bize ulaşabilirler. İlimizde kurban kesimleri konusunda da hassas bir yaklaşım içinde olacağız. Bu vesileyle Uşak halkımızın Bayram’ını kutluyor ve hayırlara vesile olmasını Cenab-ı haktan diliyorum’ dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER