gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

UŞAK ALPEREN OCAKLARI’NDAN 250.000 FATİHA KAMPANYASI

Alperen Ocakları Uşak İl Başkan Vekili Mustafa Madanoğlu,şehitlerin ruhu için 250.000  Fatiha kampanyası başlattıklarını duyurdu. Madanoğlu açıklamasında; Ülkemizin zor bir sınanma döneminden geçtiği şu günlerde, Uşak Alperen Ocakları olarak bu ülkenin temel taşı olan kardeşliğimiz üzerinde oynanmak istenen kirli oyunlara dikkat çekmeyi vazifemiz biliyoruz. . Ve tüm halkımıza, kardeşlik şuuruna yakışır bir itidal çağrısını seslendirmek istiyoruz.. […]

02 Ağustos 2016 - 22:04 'de eklendi.
Alperen Ocakları Uşak İl Başkan Vekili Mustafa Madanoğlu,şehitlerin ruhu için 250.000  Fatiha kampanyası başlattıklarını duyurdu.

Madanoğlu açıklamasında;

Ülkemizin zor bir sınanma döneminden geçtiği şu günlerde, Uşak Alperen Ocakları olarak bu ülkenin temel taşı olan kardeşliğimiz üzerinde oynanmak istenen kirli oyunlara dikkat çekmeyi vazifemiz biliyoruz. . Ve tüm halkımıza, kardeşlik şuuruna yakışır bir itidal çağrısını seslendirmek istiyoruz.. Biz inanıyoruz ki; kardeşliğimizi ve huzurumuzu bozmaya yönelik bu terör saldırıları, dün olduğu gibi bugün de amacına ulaşamayacak. Halkımızın feraseti oynanan bütün oyunları boşa çıkartacaktır. .

Milletimizin her bir ferdi olarak, üzerinde yaşadığımız kanlarıyla sulayıp, canlarıyla bize hediye ettikleri aziz vatanımızın banileri olan İlk Şehidimizden Son Şehitlerimize Kadar anmak herkesten önce bizim vicdani sorumluluğumuz olduğu düşüncesi içerisinde Biz 250.000 Fatiha Kampanyası Başlatmış Bulunmaktayız. Biz Buradan vatanını, bayrağını ve milletini korumak için şehit düşen kardeşlerimiz için vatandaşlarımızla birlikte Fatihalar okuyarak Okutarak ve dua ederek Kampanyanın ulaşılabilecek en üst seviyede yaygınlaştırılmasını önemli Görüyoruz Ve Başta Siz Değerli Basın Mensupları Olmak Üzere Aziz Milletimizden Sesimize Kulak Vermesini Rica ediyoruz dedi.

Madanoğlu,250.000 FATİHA kampanyasının 14 Ağustos Pazar gününe kadar süreceğini ,aynı gün  ÇAKOLOZ Camiinde öğle vakti okunacak Mevlid-i Şerif ile  son bulacağını söyledi.
Madaoğlu ayrıca kampanyaya katılmak isteyenlerin okudukları Fatihaların adetlerini kendilerine FACEBOOK ,TWİTTER, İNSTAGRAM veya telefon numaralarından bildirmelerini istedi.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER