gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak AK Parti’den Afrin Açıklaması

AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Üniversite Birim Başkanlığı  tarafından Tiritoğlu Parkında “Zeytin Dalı Harekatı” Mehmetçik için Fetih Suresi zinciri standı kuruldu.     AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın standı ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.Çakın; Devletimiz ve Hükümetimiz ülkemizin sınır güvenliği için tehlike oluşturan terör örgütüne karşı operasyon yapma çağrısını tüm Dünyaya yapmasına rağmen […]

Uşak AK Parti’den Afrin  Açıklaması
24 Ocak 2018 - 23:59 'de eklendi.

AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Üniversite Birim Başkanlığı  tarafından Tiritoğlu Parkında “Zeytin Dalı Harekatı” Mehmetçik için Fetih Suresi zinciri standı kuruldu.

 

 

AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın standı ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.Çakın; Devletimiz ve Hükümetimiz ülkemizin sınır güvenliği için tehlike oluşturan terör örgütüne karşı operasyon yapma çağrısını tüm Dünyaya yapmasına rağmen olumlu cevap alamamıştır. Neticede Türk Silahlı Kuvvetlerimiz yerli ve milli imkanlarımızla Afrin Bölgesine operasyon başlatmış Fırat Kalkanında Şehit olan 72 askerimize ithafen 72 uçağımızla birlikte başlayan bombardımanın 5. günündeyiz Elhamdülillah operasyon planlandığı şekilde başarı ile devam etmektedir.dedi.

Çakın sözlerini,Sayın Başbakanımızın ve Cumhurbaşkanımızın açıkladığı gibi bizler artık teröristlerle sınırlarımız içerisinde değil bize tehdit nerede oluşuyorsa mücadelemizi orada yapmaya devam edeceğiz. Ülkemizin sınırlarının hiçbir terör grubu tarafından tehdit edilmesine müsaade etmeyeceğiz. Bu kapsamda eğer gerekli görülürse operasyonların Afrin’den sonra Münbiç başta olmak üzere teröristlerin yuvalandığı her yerde devam edeceği aşikardır” diyerek bitirdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER