gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Ak Partide Kuş: ADAY DEĞİLİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan,yeniden dönüşünü partide hissettiriyor. Partide değişiklik ve yenilikle birlikte ,zamanla oluşan ağırlığın da atılmasını isteyen Erdoğan,talimatını daha önce vermişti. Uşak’ta, geçtiğimiz hafta yapılan delege seçimleri ile bu heyecanlı yolculuk başlamıştı.Ak Parti Uşak parti içi yeniliklere il başkanlığından başladı.Ak Parti l Başkanı Servet Kuş yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı. Kuş, il parti binasında […]

Uşak Ak Partide Kuş: ADAY DEĞİLİM
03 Ağustos 2017 - 17:42 'de eklendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan,yeniden dönüşünü partide hissettiriyor.

Partide değişiklik ve yenilikle birlikte ,zamanla oluşan ağırlığın da atılmasını isteyen Erdoğan,talimatını daha önce vermişti.
Uşak’ta, geçtiğimiz hafta yapılan delege seçimleri ile bu heyecanlı yolculuk başlamıştı.Ak Parti Uşak parti içi yeniliklere il başkanlığından başladı.Ak Parti l Başkanı Servet Kuş yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.
Kuş, il parti binasında düzenlemiş olduğu basın toplantısında kongre sürecine kadar görevime devam edeceğim.Yıl sonuna kadar düzenlenecek olan İl Kongresine “Aday olmayacağım”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER