gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

*banner2

Uşak Ak Partide Kuş: ADAY DEĞİLİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan,yeniden dönüşünü partide hissettiriyor. Partide değişiklik ve yenilikle birlikte ,zamanla oluşan ağırlığın da atılmasını isteyen Erdoğan,talimatını daha önce vermişti. Uşak’ta, geçtiğimiz hafta yapılan delege seçimleri ile bu heyecanlı yolculuk başlamıştı.Ak Parti Uşak parti içi yeniliklere il başkanlığından başladı.Ak Parti l Başkanı Servet Kuş yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı. Kuş, il parti binasında […]

03 Ağustos 2017 - 17:42 'de eklendi ve 104 kez görüntülendi.
Uşak Ak Partide Kuş: ADAY DEĞİLİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan,yeniden dönüşünü partide hissettiriyor.

Partide değişiklik ve yenilikle birlikte ,zamanla oluşan ağırlığın da atılmasını isteyen Erdoğan,talimatını daha önce vermişti.
Uşak’ta, geçtiğimiz hafta yapılan delege seçimleri ile bu heyecanlı yolculuk başlamıştı.Ak Parti Uşak parti içi yeniliklere il başkanlığından başladı.Ak Parti l Başkanı Servet Kuş yapılacak olan başkanlık seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.
Kuş, il parti binasında düzenlemiş olduğu basın toplantısında kongre sürecine kadar görevime devam edeceğim.Yıl sonuna kadar düzenlenecek olan İl Kongresine “Aday olmayacağım”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER