porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Uşak Ak Parti Kadın Kollarında Neler Oluyor ? | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Uşak Ak Parti Kadın Kollarında Neler Oluyor ?

Bu sabah sosyal medyada bazı hesaplar Ak parti Gençlik Kolları ve Kadın kolları başkanları görevlerinden alındı diye paylaşımlarda bulundu. Araştırmalarda ortada pek bir şey görünmezken,Kadın kolları başkanı Ertuğrul yine sosyal medya hesabından görevimin başındayım.Partimizi yıpratmaya çalışanlara karşı yasal işlemleri yapacağız diye duyurdu. Şimdi tekrar aynı sohbet .Ancak farkı şu ki; sadece Ertuğrul’un görevden alındığı şeklinde.Sebebi […]

Uşak Ak Parti Kadın Kollarında Neler Oluyor ?
18 Ağustos 2017 - 23:55 'de eklendi.

Bu sabah sosyal medyada bazı hesaplar Ak parti Gençlik Kolları ve Kadın kolları başkanları görevlerinden alındı diye paylaşımlarda bulundu.

Araştırmalarda ortada pek bir şey görünmezken,Kadın kolları başkanı Ertuğrul yine sosyal medya hesabından görevimin başındayım.Partimizi yıpratmaya çalışanlara karşı yasal işlemleri yapacağız diye duyurdu.
Şimdi tekrar aynı sohbet .Ancak farkı şu ki; sadece Ertuğrul’un görevden alındığı şeklinde.Sebebi ise; İl Kadın Kolları Başkanlığı yapan Ertuğrul’un aynı zaman da il genel meclisi üyesi olması imiş.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teşkilatlara yönelik yenilenme ,tazelenme uyarılarından sonra gelişmeler nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.Olan, İnşaallah memleketimizin hayrına olsun.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER