porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı'nda Bayrak Değişimi | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı’nda Bayrak Değişimi

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı’nda geçtiğimiz günlerde  görev değişimi gerçekleşti. Bir yılın üzerinde Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı görevinde bulunan Ali Mutlu görevi Çağlar Tuna’ya devretti. Görev değişimi sonrasında Mutlu : ‘’ Bir yılı aşkın zamandır Şerefle yürüttüğüm Uşak Ülkü Ocakları görevini bugün itibariyle Çağlar TUNA kardeşime devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu mukaddes ve çileli yolda […]

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı’nda Bayrak Değişimi
04 Aralık 2017 - 20:50 'de eklendi.

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı’nda geçtiğimiz günlerde  görev değişimi gerçekleşti.

Bir yılın üzerinde Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı görevinde bulunan Ali Mutlu görevi Çağlar Tuna’ya devretti.

Görev değişimi sonrasında Mutlu : ‘’ Bir yılı aşkın zamandır Şerefle yürüttüğüm Uşak Ülkü Ocakları görevini bugün itibariyle Çağlar TUNA kardeşime devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bu mukaddes ve çileli yolda davamızın her daim ilerlemesi, ülkü adlı sancağı daha yukarılara taşımak için gücümüzün yettiğince çalıştım.  Her zaman destekçim olan aileme ve eşime, Bu kutlu yolda yol arkadaşlarım olan ocak yöneticilerime, davamızın köşe taşlarına, dava büyüklerime teşekkürü borç bilirim. Dedi.

Göreve yeni atanan Çağlar Tuna ise: ‘’Mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum Ülkü Ocaklarının Uşak il Başkanlığı Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Beyefendi tarafından tevdi edildi. Allah yardımcımız olsun. Sırtımıza yüklenen yük büyük bu hususta yükümüze omuz verecek tüm ülküdaşlarımızdan şimdiden Allah razı olsun.’’ Dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER