gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

UKHB’nde YENİ ATANAN HEKİMLERLE TANIŞMA TOPLANTISI

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz.Dr.Yalçın ATLI,  yeni atanan hekimlerle tanışma ve istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya, Hastanelere yeni atanan 17 Pratisyen, KBB, Nöroloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Radyoloji Uzman hekimleri ve Genel Sekreter, Tıbbi Hizmetler Başkanı M. Fatih ZEREN ve İdari/Mali Hizmetler Başkanı Dr. […]

UKHB’nde YENİ ATANAN HEKİMLERLE TANIŞMA TOPLANTISI
12 Ekim 2016 - 20:58 'de eklendi.

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uz.Dr.Yalçın ATLI,  yeni atanan hekimlerle tanışma ve istişare toplantısı düzenledi.

usak-devlet-hastanesi

Toplantıya, Hastanelere yeni atanan 17 Pratisyen, KBB, Nöroloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastalıkları, Biyokimya ve Klinik Biyokimya, Radyoloji Uzman hekimleri ve Genel Sekreter, Tıbbi Hizmetler Başkanı M. Fatih ZEREN ve İdari/Mali Hizmetler Başkanı Dr. Ahmet MART katıldı.

Toplantıya ilişkin açıklama yapan Genel Sekreter Uz.Dr.Yalçın ATLI, toplantıda yeni atanan hekimlerle hem tanıştık, hem de ilimiz için sağlık alanında, daha kaliteli hizmet vermek amacıyla ihtiyaç ve istekleri konusunda görüştük. Hekimlerimizin taleplerinin kısa zamanda karşılanması amacıyla gerekli girişim ve takipleri yapacağız.Amacımız Uşak halkına ve çevre illerden hastanelerimize müracaat eden hastalara güvenilebilir, ulaşılabilir, güler yüzlü  ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak.Daha önce ilimizde yapılamayan basit tedaviler ve tetkikler için Uşak halkı başka illere sevk ediliyordu, bu durumun önüne geçmek için var gücümüzle çalıştık. İlimizde eksikliği hissedilen hekim ve cihazların getirtilmesi konusunda tüm girişimleri yaptık dedi.

yeni-doktorlar

ATLI, 152 uzman hekim, 40 pratisyen hekim, 27 diş hekimi, ve 1163 sağlık personeli ile Uşak genelinde bir yılda muayene edilen 2.5 milyon hastadan yaklaşık 1.5 milyonuna hizmet verdiklerini belirterek, birlik olarak doktor ve sağlık personeli eksiğimizi çok büyük oranda tamamladık ” dedi. Son atamalar için Bakanlığımıza ve kurumumuza verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER