gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Sigorta Semt Pazarı İle İlgili Açıklama Servet Kuş’tan Geldi

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş,sigorta pazarında yapılan altyapı çalışmalarıyla ilgili olarak açıklama yaptı ve “Uşak Belediyemiz sigorta pazarında altyapı güçlendirme çalışması yapıyor.Esnaf kısa bir süre sonra aynı mahalde hizmet vermeye başlayacak”.dedi. Kuş açıklamasında;Daha ziyade bu çevrede yaşayan halk ve pazar yerine gelenler olmak üzere pek çok kişi  buradaki sıkıntının farkındaydılar.Sigorta pazarındaki logarlar sık […]

Sigorta Semt Pazarı İle İlgili Açıklama Servet Kuş’tan Geldi
30 Eylül 2016 - 22:46 'de eklendi.

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş,sigorta pazarında yapılan altyapı çalışmalarıyla ilgili olarak açıklama yaptı ve “Uşak Belediyemiz sigorta pazarında altyapı güçlendirme çalışması yapıyor.Esnaf kısa bir süre sonra aynı mahalde hizmet vermeye başlayacak”.dedi.

servet-kus

Kuş açıklamasında;Daha ziyade bu çevrede yaşayan halk ve pazar yerine gelenler olmak üzere pek çok kişi  buradaki sıkıntının farkındaydılar.Sigorta pazarındaki logarlar sık sık tıkanıyor ve kötü kokulara sebep oluyordu. Bu sıkıntının şikayet ve  talepleri belediyemize iletildi.Sorunun çözümü için Uşak Belediyesi ekipleri bir çalışma başlattı. Söz konusu çalışma nedeniyle pazarcı esnafımız belli bir süreliğine, Kemalöz Mahallesi’ndeki pazar yerinde hizmet verecek. Çalışma bittikten sonra Cumartesi sigorta pazarı tekrar kurulacak” dedi.

Kuş,medyada çıkan haberlerle ilgili olarak;Kimse siyasi fırsatçılık yapıp, durumdan vazife çıkarmaya çalışmasın.Esnafımızı  mağdur etmek gibi bir düşüncemiz asla olamaz.Bu şekilde bir  algı oluşturulmak isteniyor.Kesinlikle bunu kabul etmiyoruz dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER