gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Sigorta Semt Pazarı Geçici Süre Kapalı

Sigorta Semt Pazarı yeri,alt yapı çalışmaları sebebiyle geçici olarak kapatıldı.Pazar yerinde pazarcılık yapan esnaf,Kemalöz Mahallesindeki kapalı pazar yerine taşındı. Pazar yerini ziyaret eden çalışmaları kontrol eden CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım ve CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba esnafın derdini dinledi. Bir açıklama yapan Karaoba;Cumhuriyet mahallesinde bulunan kapalı pazar yerini manavcılar Odası ve esnafa haber […]

Sigorta Semt Pazarı Geçici Süre Kapalı
30 Eylül 2016 - 19:27 'de eklendi.

Sigorta Semt Pazarı yeri,alt yapı çalışmaları sebebiyle geçici olarak kapatıldı.Pazar yerinde pazarcılık yapan esnaf,Kemalöz Mahallesindeki kapalı pazar yerine taşındı.

sigorta-semt-pazari

Pazar yerini ziyaret eden çalışmaları kontrol eden CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım ve CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba esnafın derdini dinledi.

Bir açıklama yapan Karaoba;Cumhuriyet mahallesinde bulunan kapalı pazar yerini manavcılar Odası ve esnafa haber vermeden alt yapı çalışması gibi sudan bahanelerle pazarın içine Hendek’ler kazınmıştır.Yarın pazar olduğu ve esnafın tonlarca sebze meyve getirdiği düşünülürse,mevcut pazar yerinin ekonomik değeri göz önüne alındığında akla çok soru gelmekte.
Gece boyu tek yetkilinin bilgilendirme gereği bile hissetmediği pazarcıların bir an önce bilgilendirip değerlendirilmesini umuyorum…dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER