gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Saadet Partisi’nden CHP’ye Ziyaret

Bugün saat 16.30’da Uşak Saadet Partisi ,parti binasında CHP’yi  ziyaret ettiler. CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba ve Merkez İlçe Başkanı Sevinç Yazgan tarafından karşılanan  Saadet Partisi  İl Başkanı Yunuz Acar, “Cumhuriyet Halk Partisi’ni ziyaret ettik, fikir alışverişlerinde bulunduk.Memleketimizin geçtiği zor dönemi  konuştuk.Hem de geçtiğimiz Ramazan Bayramı arifesinde bir kaza geçiren sayın Ali Karaoba’ya geçmiş osun dileklerimizi sunduk dedi. […]

Saadet Partisi’nden CHP’ye Ziyaret
31 Ağustos 2016 - 22:44 'de eklendi.

Bugün saat 16.30’da Uşak Saadet Partisi ,parti binasında CHP’yi  ziyaret ettiler.

sp-chp

CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba ve Merkez İlçe Başkanı Sevinç Yazgan tarafından karşılanan  Saadet Partisi  İl Başkanı Yunuz Acar, “Cumhuriyet Halk Partisi’ni ziyaret ettik, fikir alışverişlerinde bulunduk.Memleketimizin geçtiği zor dönemi  konuştuk.Hem de geçtiğimiz Ramazan Bayramı arifesinde bir kaza geçiren sayın Ali Karaoba’ya geçmiş osun dileklerimizi sunduk dedi.

CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba yaptığı konuşmasında, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken ,bu zor günleri kenetlenerek aşacağız.Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti, her zorluğun üstesinden gelecek güce ve inanca sahiptir.  dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER