gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

PKK’nın Hain Saldırıları

Terörün tırmandığı Doğu Anadolu’dan şehit haberleri geliyor. Gelen her haber içimizi yakıyor.Mardin’in Dargeçit ilçesinde PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu 1 asker şehit düştü, 4 güvenlik görevlisi yaralandı. Saldırıda yaralanan 1 asker ile 1 geçici köy korucusu ise hastanede şehit oldu. Dün, Van’ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik sürdürülen operasyonda 8 askerin şehit olduğu, 8 askerin […]

PKK’nın Hain Saldırıları
03 Eylül 2016 - 15:12 'de eklendi.

Terörün tırmandığı Doğu Anadolu’dan şehit haberleri geliyor.

catisma

Gelen her haber içimizi yakıyor.Mardin’in Dargeçit ilçesinde PKK’lı teröristlerin saldırısı sonucu 1 asker şehit düştü, 4 güvenlik görevlisi yaralandı. Saldırıda yaralanan 1 asker ile 1 geçici köy korucusu ise hastanede şehit oldu.

Dün, Van’ın Çaldıran ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik sürdürülen operasyonda 8 askerin şehit olduğu, 8 askerin yaralandığı bildirildi.Bağrımıza taş basıp vatan sağ olsun derken,acı haberler ardarda  gelemeye devam ediyor.

Bugün sabah saatlerinde ise  acının adı:Hakkari- Çukurca idi.Hakkari’nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik sürdürülen operasyonda 3 asker şehit oldu, 3’ü ağır 20 asker yaralandı.

Bölgede çatışma devam ediyor.

Tarih tekerrürden ibarettir sözü doğrulanıyor.Kurtuluş Savaşı yenileniyor.Lakin adı konulmamış.Rabbim yurdumuzu ve milletimizi korusun.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER