porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Öncelikle Beyinlerdeki Engeli Kaldırmak Gerekir | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Öncelikle Beyinlerdeki Engeli Kaldırmak Gerekir

Vali Salim Demir, 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek ile engellilere yönelik hizmet veren sivil tolum kuruluşları ve resmi kurumlara bağlı engelli bakım ve rehabilitasyon merkezleri üyelerini makamında kabul etti.   Kabulde konuşan Vali Salim Demir, öncelikle insanların engellileri kabullenmeleri gerektiğine dikkat çekerek toplumun tamamının farkındalığının üst […]

Öncelikle Beyinlerdeki Engeli Kaldırmak Gerekir
04 Aralık 2017 - 20:31 'de eklendi.
Vali Salim Demir, 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek ile engellilere yönelik hizmet veren sivil tolum kuruluşları ve resmi kurumlara bağlı engelli bakım ve rehabilitasyon merkezleri üyelerini makamında kabul etti.
 
Kabulde konuşan Vali Salim Demir, öncelikle insanların engellileri kabullenmeleri gerektiğine dikkat çekerek toplumun tamamının farkındalığının üst düzeyde olmasının önemli olduğunu kaydetti.
Birlikte hareket etmeyle toplumdaki tüm engellerin aşılabileceğini ifade eden Vali Demir, “Engellilere yönelik toplumdaki algıyı ve duyarlılığı ne kadar yükseğe çıkartırsak o zaman engellilerin sorunlarını aşmamız daha olay olur. Gerçek engel beyinlerde olan engeldir. Öncelikle insanların beyinlerindeki engeli kaldırmak gerekiyor. Hem engelli için hem de diğer insanlar için algılar yıkılırsa bütün problemler ortadan kalkar. Herkes farklı bir şekilde avantajlı veya dezavantajı olabilir ama bizler bakış açımızı hep olumlu yönde tutarsak o zaman en önemli basamağı aşmış oluruz” dedi.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER