porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - "Okul ve Okul Çevresindeki Güvenlik Tedbirleri ve Uygulamaları" Toplantısı | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

“Okul ve Okul Çevresindeki Güvenlik Tedbirleri ve Uygulamaları” Toplantısı

Vali Salim Demir’in başkanlığında merkez ilçeye bağlı köy muhtarları, mahalle muhtarları ve okul aile birliği başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda “okul ve okul çevresindeki güvenlik tedbirleri ve uygulamaları” konularını değerlendirildi. İl Özel İdaresi İş Merkezinde (Özmerkez) yapılan toplantıya Vali salim Demir’in yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Hulusi Kaya, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı […]

“Okul ve Okul Çevresindeki Güvenlik Tedbirleri ve Uygulamaları” Toplantısı
08 Eylül 2017 - 21:55 'de eklendi.

Vali Salim Demir’in başkanlığında merkez ilçeye bağlı köy muhtarları, mahalle muhtarları ve okul aile birliği başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda “okul ve okul çevresindeki güvenlik tedbirleri ve uygulamaları” konularını değerlendirildi.

İl Özel İdaresi İş Merkezinde (Özmerkez) yapılan toplantıya Vali salim Demir’in yanı sıra Vali Yardımcısı Mehmet Hulusi Kaya, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı J. Albay Yalçın Baysal, ilgili Birim Müdürleri, köy muhtarları, mahalle muhtarları ile okul aile birliği başkanları katıldı.

Vali Salim Demir, toplantının başlangıcında yaptığı konuşmada:” Dün Türkiye genelinde tüm illerimizin valileri, emniyet müdürleri ve jandarma komutanlarının katılımıyla Telekonferans sistemi ile okul ve çevresinin güvenliği ile ilgili Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun başkanlığında toplantı gerçekleştirdik. Aynı şekilde şu anda da Türkiye’nin bütün illerinde ve ilçelerinde aynı nitelikte toplantılar gerçekleşmektedir. Okullarımızın ve okul çevresinin güvenliği çok önemli, bu nedenle devletimizin tüm birimleriyle bu güvenliği, bu nitelikli hizmeti sunmak için nasıl çalışmalar yapmamız gerektiğini değerlendirmek üzere şu anda bir araya geldik.
Uşak ilimiz gerçekten huzurlu bir kent, çok iyi bir altyapıya sahip. Dünkü toplantı sonunda, il emniyet müdürü, il jandarma komutanı ve il milli eğitim müdürü ile yaptığımız değerlendirme toplantısında gördük ki ilimiz huzur ve güvenlik bakımından ülke ortalamasının çok üstündeyiz ancak biz istiyoruz ki sorunlarımız minimum seviye insin. Bunun için, bu gibi toplantılar yapmaya devam edeceğiz ve böylece sizlerle beraber, sizlerin de desteğiyle işlediğimiz konuların kamuoyuna malolmasını sağlamaya çalışacağız. Gerçek anlamda kamuoyunun desteklediği kamuoyu desteğini almış her konu, her hizmet mutlaka başarılı olur. Biz elbirliğiyle okullarımızı ve okul çevresinin güvenliği ile ilgili çalışmaları yaparsak bu konuda ciddi başarı elde edeceğimizin altını çiziyorum. Bu kapsamda, Okul aile birlikleri, okul İdaresi ve kamu kurumları hepsi elbirliği ve işbirliği yapması lazım. Bu mücadeleyi yaparken hepimizin aklının en önemli köşesine madde bağımlığı ile mücadeleyi koyması gerekir. İlimiz için bu sorunun minimum seviyede olduğunu biliyoruz ancak yine de bu konuda mücadele canla başla birlikte mücadelemizi sürdüreceğiz.“ dedi.

Vali Salim Demir’in açış konuşmasının ardından İl Emniyet Müdürlüğünce okul ve okul çevrelerindeki güvenlik tedbirleri hakkında sunum yapıldı. Sunumun adından katılımcılar söz alarak sorun, istek ve temennilerini dile getirdiler.

İl jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü ve İl Milli Eğitim Müdürü söz alarak sorun, istek ve temenniler hakkında değerlendirmede bulundular.
Vali Salim Demir, toplantının sonunda yaptığı değerlendirmede, dile getirilen konuların ilgili birimlerce titizlikle ele alınacağını ve Valilik olarak bu işlerin takipçisi olacaklarını belirtti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER