porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Naim Süleymanoğlu Hayatını Kaybetti | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Naim Süleymanoğlu Hayatını Kaybetti

Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Siroza bağlı karaciğer yetmezliğinden dolayı, 28 Eylül’den bu yana Memorial Ataşehir Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören Süleymanoğlu, 6 Ekim’de de Memorial Ataşehir Hastanesi Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat ile ekibinin gerçekleştirdiği ameliyatla karaciğer nakli olmuştu.Ancak, beyindeki kanama ve buna […]

Naim Süleymanoğlu Hayatını Kaybetti
18 Kasım 2017 - 18:38 'de eklendi.

Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Siroza bağlı karaciğer yetmezliğinden dolayı, 28 Eylül’den bu yana Memorial Ataşehir Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören Süleymanoğlu, 6 Ekim’de de Memorial Ataşehir Hastanesi Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat ile ekibinin gerçekleştirdiği ameliyatla karaciğer nakli olmuştu.Ancak, beyindeki kanama ve buna bağlı artan ödem nedeniyle 11 Kasım’da acil olarak tekrar ameliyata alınmıştı.

Süleymanoğlu’nun cenazesi, yarın öğle namazını müteakip Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazından sonra Edirnekapı Mezarlığı’na defnedilecek.

Süleymanoğlu,46 kere dünya rekoru kırarak, bütün otoriteler tarafından tüm zamanların en iyi haltercisi olarak kabul edilmişti.

1967 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelen Süleymanoğlu, o dönem Bulgaristan’da   Türklere yapılan baskılardan kurtulmak ve Türkiye adına müsabakalara katılmak için 1986 yılında, Melbourne’de düzenlenen Dünya Halter Şampiyonası’nda Türkiye Büyükelçiliği’ne sığınarak Türkiye’ye iltica etti. Türk Halkı O’nu bağrına basarak “CEP HAERKÜLÜ”dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER