gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Mıllık :Yeniden Başkan Adayıyım

AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık,yeniden başkan adayı olacağını açıkladı. 11 Şubat Pazar günü 5. olağan Ak Parti Uşak  İl Gençlik kolları kongresi yapılacak.Halen görevi yürütmekte olan başkan Ahmet Mıllık, tekrar başkan adayı olacağını açıkladı. Yapılan basın toplantısında konuşan Mıllık, Şimdiye kadar ki  geçen zamanda bize verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık.Yapılan […]

Mıllık :Yeniden Başkan Adayıyım
08 Şubat 2018 - 9:00 'de eklendi.

AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Mıllık,yeniden başkan adayı olacağını açıkladı.

11 Şubat Pazar günü 5. olağan Ak Parti Uşak  İl Gençlik kolları kongresi yapılacak.Halen görevi yürütmekte olan başkan Ahmet Mıllık, tekrar başkan adayı olacağını açıkladı.

Yapılan basın toplantısında konuşan Mıllık, Şimdiye kadar ki  geçen zamanda bize verilen görevi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık.Yapılan görüşme ve istişareler sonunda göreve devam etmemiz istendi.Yeni dönemde de elimizden geleni yapacağız,dedi.

Ak Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın ise, “Parti gençliğimiz, ülkemiz için her zaman için elini taşın altına koyan ve canını siper eden bir duruş sergilemiştir. Millete hizmeti kendisine vazife edinen AK Parti Uşak İl Gençlik Kollarına ilimizdeki tüm gençlerimizi davet ediyorum. Üyelik için  başvuran her genç partimizde görev alabilir ve ülkesine hizmet edebilir. 11 şubat pazar günü kongremiz olacak ve partimizin yönetim organlarında önemli bir döneme daha girilecek. Tüm halkımızı 11 Şubat 2018 pazar günü yapılacak olan kongremize davet ediyorum” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER