gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Uşak’ta

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Şırnak’ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasına PKK’lı teröristlerce bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Erhan Öztürk’ün cenaze törenine ve   AK Parti Uşak milletvekili Mehmet Altayı’n Ulubey’deki mevlit programına katılmak için Uşak’a geldi. Bakan Yılmaz,önce Banaz’daki şehidin cenaze namazına katıldı. Daha sonra Ulubay’e mevlit programı için geçti. […]

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Uşak’ta
29 Ağustos 2016 - 17:33 'de eklendi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Şırnak’ın Cizre ilçesinde polis kontrol noktasına PKK’lı teröristlerce bomba yüklü kamyonla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Erhan Öztürk’ün cenaze törenine ve   AK Parti Uşak milletvekili Mehmet Altayı’n Ulubey’deki mevlit programına katılmak için Uşak’a geldi.

bakan

Bakan Yılmaz,önce Banaz’daki şehidin cenaze namazına katıldı. Daha sonra Ulubay’e mevlit programı için geçti.

Bakan Yılmaz, programın ardından bir çay bahçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Milletin, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz’da dünyaya birlik, beraberlik örneği gösterdiğini ifade eden Bakan Yılmaz, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bakan Yılmaz, daha sonra Ulubey, Karahallı ve Sivaslı ilçelerinden geçen ve 76 kilometrelik uzunluğuyla ABD’deki Grand Kanyon’dan sonra dünyanın en uzun ikinci kanyonu olarak bilinen Ulubey Kanyonlarında kurulan cam terası gezdi, burada vatandaşlarla sohbet etti.

Bakan Yılmaz’a, Vali Ahmet Okur, AK Parti Uşak milletvekilleri Mehmet Altay ve Alim Tunç ile Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan da eşlik etti.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER