gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

MHP’DEN AK PARTİ’YE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi ’nden AK Parti Uşak il Başkanlığına Ziyaret , 15 Temmuz sonrası işgal girişimine karşı gelişen yerli ve milli duruş siyasetin tıkandığı bir noktada ülkemize soluk aldıracak milli bir mutabakatı doğurmuştur. Bu milli mutabakat çerçevesinde ülkemizin 2023 hedeflerine kesintisiz bir şekilde ulaşılabilmesi için liderlerin Ankara’da ki birlik ve beraberliğinin yansıması olarak yerelde, Uşak’ta […]

MHP’DEN AK PARTİ’YE ZİYARET
31 Ocak 2018 - 0:53 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi ’nden AK Parti Uşak il Başkanlığına Ziyaret ,

15 Temmuz sonrası işgal girişimine karşı gelişen yerli ve milli duruş siyasetin tıkandığı bir noktada ülkemize soluk aldıracak milli bir mutabakatı doğurmuştur. Bu milli mutabakat çerçevesinde ülkemizin 2023 hedeflerine kesintisiz bir şekilde ulaşılabilmesi için liderlerin Ankara’da ki birlik ve beraberliğinin yansıması olarak yerelde, Uşak’ta da Ak Parti ve MHP Teşkilatları, milli mutabakata uyum içerisinde faaliyet göstereceklerdir.

Ak Parti ve MHP teşkilatları, araya sokulmak istenen ve istenecek fitne, fesat ve nifak tohumlarına meydan vermeyecektir.

Bu vesileyle 20 Ocak 2018 günü Cumhurbaşkanımızın katılımıyla yapılan kongrede seçilen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Çakın ve yönetimini MHP İl Başkanı Muhterem Kuruçay ve Yönetimi Ak Parti İl Binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. MHP İl Başkanı Muhterem Kuruçay yeni yönetimin Uşak için hayırlı olması temennisinde bulundu. Ak Parti İl Başkanı Mehmet Çakın’da nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek milli mutabakat çerçevesinde birlik ve beraberliğin ülke çıkarları adına devam edeceğini bildirdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER