porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - MEMURSEN Genel Başkanı Ali Yalçın Uşak'ta | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

MEMURSEN Genel Başkanı Ali Yalçın Uşak’ta

MEMURSEN Genel Başkanı Ali Yalçın, Ulaştırma Memursen Genel Başkanı Can Cankesen ve beraberindekiler Vali Salim Demir’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Salim Demir yaptığı değerlendirmede: ”Bir toplumun gelişmişlik ölçülerinden birisi de sivil toplum kuruluşlarının  çokluğudur. Ülkemizde de hemen her konuda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının var oluşu Ülkemizin gelişmişliğinin ve modernliğinin […]

MEMURSEN Genel Başkanı Ali Yalçın Uşak’ta
01 Aralık 2017 - 19:40 'de eklendi.
MEMURSEN Genel Başkanı Ali Yalçın, Ulaştırma Memursen Genel Başkanı Can Cankesen ve beraberindekiler Vali Salim Demir’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Salim Demir yaptığı değerlendirmede: ”Bir toplumun gelişmişlik ölçülerinden birisi de sivil toplum kuruluşlarının  çokluğudur. Ülkemizde de hemen her konuda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının var oluşu Ülkemizin gelişmişliğinin ve modernliğinin göstergesidir. Sendikalar ülkemizdeki en önemli ve en etkin sivil toplum kuruluşlarından olup  Ülkemizin en önemli sendikalarından olan MEMURSEN de faaliyet ve etkinlikleriyle toplumumuza büyük değer katmaktadır. Memnuniyet verici olan şudur ki MEMURSEN, memurların özlük haklarıyla ilgili mücadele vermenin yanında aziz Milletimizin değerlerine sahip çıkmakta; toplumumuzun bilinçlenmesi adına bir çok faaliyetlerde bulunmakta; ülkemiz toprakları dışında da mazlum halkların haklarını savunarak dünya kamuoyunda farkındalık yaratmaktadır. Bir sivil toplum kuruluşuna yakışan da kendi milletinin değerlerine sahip çıkmanın yanında haksızlıklara uğrayan dünyanın neresinde ve kim olursa olsun onların yanında olup destek olmasıdır. Bunun en güzel örneklerini veren MEMURSEN, kah teröre karşı dik durmakta; kah düşman ülkelerin kirli oyunlarına karşı milli bir mücadele örneği göstermekte; kah Arakan’da ezilen Müslümanlara, kah Gazzedeki Filistinlilere yardım elini uzatmaktadır.
Bu güzel ve doğru tutumlarından dolayı tüm MEMURSEN yönetici ve üyelerini tebrik eder, şükranlarımı sunarım.” dedi.
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER