gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

MEHMET ÖZKUK YİNE YENİ BAŞKAN

Türk Sağlık Sen Uşak şubesi 6. olağan genel kurulunda Mehmet Özkuk güven tazeledi. Yapılan 6. olağan genel kurulda, 94 delege oy kullandı. Delegeler,93 geçerli oy ile mevcut başkan Mehmet Özkuk’u yeniden seçti. Tek liste ile seçime giren ÖZKUK konuşmasında; 28 Şubattan 15 Temmuza, çözüm sürecinden toplu sözleşmelerde yaşananlara kadar duruşumuz her zaman hep aynı, inancımız […]

MEHMET ÖZKUK YİNE YENİ BAŞKAN
29 Kasım 2017 - 19:04 'de eklendi.

Türk Sağlık Sen Uşak şubesi 6. olağan genel kurulunda Mehmet Özkuk güven tazeledi.

Yapılan 6. olağan genel kurulda, 94 delege oy kullandı. Delegeler,93 geçerli oy ile mevcut başkan Mehmet Özkuk’u yeniden seçti.

Tek liste ile seçime giren ÖZKUK konuşmasında;
28 Şubattan 15 Temmuza, çözüm sürecinden toplu sözleşmelerde yaşananlara kadar duruşumuz her zaman hep aynı, inancımız tam tavrımız cesur ve yüreklice, kararımız ise hep doğrudan ve ülkemizden yana  olmuştur.
Biz çalışanların her ne şart altında olurlarsa olsun kendi gelecekleri için Türkiye Kamu-Sen’i ve Türk Sağlık-Sen’i seçmeleri gerektiğini dile getirdik. Getirmeye devam ediyoruz.Çünkü çalışanın gerçek anlamda temsilcisi biziz.

Bugün Sağlık çalışanları ekonomik kayıpları ile geçinemez hale gelmelerinin bir önemli nedeni de yetkilendirilen sendikanın yaptıkları ve siyasi idare ve yöneticiler karşısındaki el pençe divan tavrıdır. Bu diğer sorunlarında kronikleşmesine de neden olmaktadır.

Umarız ki sağlık ve sosyal hizmet çalışanları da uçurumun kenarından dönebilmeyi başarabilirler ve iş güvencelerinin bile elinden alınacağı bir sürecin yollarını döşeyen bu malum-sen’e karşı gereğini yaparlar.

Çünkü Yetkiliyiz diye böbürlenen aciz, cesareti olmayan, pısırık sendikacılardan başka bir şey beklenemez.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER