gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Mehmet Altay CHP Konvoyuna Yapılan Saldırıyı Kınadı

Bugün Artvin Şavşat’ta , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyunun geçiş güzergahında çatışma çıktı.Çatışma sırasında ağır yaralanan jandarma eri, tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesinde şehit oldu. Bütün siyasiler CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na geçmiş oldun dileğinde bulundular. AKP Uşak Milletvekili Mehmet Altay sosyal medya hesabı üzeriden saldırıyı kınadı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu. Artvin’de konvoyu terörist bir saldırıya […]

Mehmet Altay CHP Konvoyuna Yapılan Saldırıyı Kınadı
25 Ağustos 2016 - 23:43 'de eklendi.

Bugün Artvin Şavşat’ta , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyunun geçiş güzergahında çatışma çıktı.Çatışma sırasında ağır yaralanan jandarma eri, tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesinde şehit oldu.

mehmet-altay

Bütün siyasiler CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na geçmiş oldun dileğinde bulundular.

AKP Uşak Milletvekili Mehmet Altay sosyal medya hesabı üzeriden saldırıyı kınadı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Artvin’de konvoyu terörist bir saldırıya uğrayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, CHP teşkilatına ve tüm Türkiye’ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Saldırıda şehit düşen askerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Türkiye’nin birliğine bütünlüğüne karşı yapılan bu tür saldırılar asla amacına ulaşamayacak, teröristlere ve hainlere karşı mücadelemiz sonuna kadar sürecektir.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER