gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Mardin ve Şırnak’ta Çatışma.10 Şehit

Mardin ve Şırnak’ta PKK’lı teröristlerin saldırıları sonucu Mardin’de 4,Şırnak’ta 6 asker şehit düştü. Alınan bilgilere göre ;Kızıltepe-Derik karayolunun Tepedağ köyü mevkisinde tuzakladıkları patlayıcıyı görevden dönen askerleri ve korucuları taşıyan minibüsün geçişi sırasında patlattı. Saldırıda 2 asker şehit oldu, 2 korucu ve 6 asker yaralandı.Olayda sonra,Derik Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan bir asker , Diyarbakır’a sevk edilen yaralı askerlerden […]

Mardin ve Şırnak’ta Çatışma.10 Şehit
27 Eylül 2016 - 7:20 'de eklendi.

Mardin ve Şırnak’ta PKK’lı teröristlerin saldırıları sonucu Mardin’de 4,Şırnak’ta 6 asker şehit düştü.

askere-tuzak

Alınan bilgilere göre ;Kızıltepe-Derik karayolunun Tepedağ köyü mevkisinde tuzakladıkları patlayıcıyı görevden dönen askerleri ve korucuları taşıyan minibüsün geçişi sırasında patlattı.

Saldırıda 2 asker şehit oldu, 2 korucu ve 6 asker yaralandı.Olayda sonra,Derik Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan bir asker , Diyarbakır’a sevk edilen yaralı askerlerden biri de buradaki müdahaleye rağmen şehit düştü.

Şırnak’ta ise;Şırnak-Van karayolunda güvenliği sağlayan askerlere PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda 6 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, yapımı süren Şırnak-Van karayolunda güvenliği sağlayan askerlere PKK’lı teröristlerce saldırıda bulunuldu.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER