gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Kuzey Çevre Yolunda Ölümlü Kaza

Bugün sabah saat 08:00 sırlarında Kuzey çevre yolu Çokkozlar kavşağında meydana gelen kazada iki kişi ağır yaralandı. Ankara yönünden İzmir istikametine gitmekte olan tırın , Recep Kaymak yönetimindeki otomobile çarpmasıyla oluşan kazada, otomobil  tırın önüne  orta refüje çıkarak yaklaşık 30 metre sürüklendi. Kaza sırasında otomobilde bulunan ve Sorkun Köyünün Hacbekirler mahallesinden olan Recep Kaymak ve eşi […]

Kuzey Çevre Yolunda Ölümlü Kaza
03 Kasım 2016 - 17:48 'de eklendi.

Bugün sabah saat 08:00 sırlarında Kuzey çevre yolu Çokkozlar kavşağında meydana gelen kazada iki kişi ağır yaralandı.

kaza

Ankara yönünden İzmir istikametine gitmekte olan tırın , Recep Kaymak yönetimindeki otomobile çarpmasıyla oluşan kazada, otomobil  tırın önüne  orta refüje çıkarak yaklaşık 30 metre sürüklendi. Kaza sırasında otomobilde bulunan ve Sorkun Köyünün Hacbekirler mahallesinden olan Recep Kaymak ve eşi Ağır yaralandı. Recep Kaymak otomobilde sıkışırken  eşi ise yola fırlayarak ağır yaralandı.

Olay yerine gelen itfaiye ,AKS ekipleri ,sağlık ekipleri olaya müdahale ettiler.

Ağır yaralı olarak  Uşak Devlet Hastanesine kaldırılarak ameliyata alınan çiftin  durumlarının kötü olduğu bildirilirken,akşam saatlerinde çiftin hayatlarını kaybettikleri bilgisi geldi.
Kaza ile soruşturma sürerken çevrede bulunan vatandaşlar kavşakta bir çok kaza meydana geldiğini belirterek kazaları önlemenin yolunun döner kavşak yapılması olduğunu söylediler.

kaza-1

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER