porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Koordinatör Milletvekili Bugün Uşak'a Geldi | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Koordinatör Milletvekili Bugün Uşak’a Geldi

Ak Parti Uşak İl teşkilatı için hareketli günler başladı. Ak Parti Uşak il teşkilatı yeni il başkanını seçecek.Bölge koordinatör milletvekili Konya Milletvekili Ömer Ünal öğlen saatlerinde Uşak’a geldi. Servet Kuş’un ardından, parti içinde il başkanlığı için isimler de duyulmaya ,öne çıkmaya başladı. Koordinatör milletvekillerinin gözetiminde bugün görüşmeler başladı.Bu toplantılar 2 gün sürecek. Uşak’taki durgunluk ve […]

Koordinatör Milletvekili Bugün Uşak’a Geldi
09 Ağustos 2017 - 20:40 'de eklendi.

Ak Parti Uşak İl teşkilatı için hareketli günler başladı.

Ak Parti Uşak il teşkilatı yeni il başkanını seçecek.Bölge koordinatör milletvekili Konya Milletvekili Ömer Ünal öğlen saatlerinde Uşak’a geldi.
Servet Kuş’un ardından, parti içinde il başkanlığı için isimler de duyulmaya ,öne çıkmaya başladı.
Koordinatör milletvekillerinin gözetiminde bugün görüşmeler başladı.Bu toplantılar 2 gün sürecek. Uşak’taki durgunluk ve yorgunluğun bitmesi,çıkan bazı dedikoduların bitmesi için en tarafsız başkanın seçilmesi hedefleniyor.
Program listede yazıldığı gibi amacına ulaşabilirse,Ak Parti’nin kuruluşundan itibaren emek veren her kim varsa,küsmüş,küstürülmüş ya da dışlanmış her kesimin fikri ve görüşü sorulacak.
İl Başkanı olarak şimdilik kulislerde;
Hüseyin Keskin, Yasin Kaya, Recep Özen, İbrahim Yılmaz, Zübeyir Yıldırım, Özay Şahin,Nuri Demir ve Fatih Özdemir’in adı geçiyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER