gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Kentsel Dönüşümde Dükkan Satışlarına Son 3 Gün

Emlak Yönetimi, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın mülkiyetinde bulunan, Uşak’taki 81 dükkân için düzenlenecek açık artırmaya sayılı günler kaldı. Düzenlenecek açık arttırma Uşak’ın yeni ticaret merkezinde yer edinmek isteyenler için son fırsat.

Türkiye’nin yatay mimarideki örnek projeleri arasında yer alan, sosyal donatılarıyla göz dolduran yeni yaşam alanı Uşak Kentsel Yenileme Projesinde 81 adet iş yeri 2 Kasım 2017 Perşembe günü yapılacak açık arttırma ile alıcılarıyla buluşacak.

Uşak Ramada Hotel’de düzenlenecek ve tekliflerin birbiriyle yarışacağı açık arttırma saat 12.30’da, Emlak Yönetimi’nin himayesinde gerçekleştirilecek. İş yerleri 88 bin TL’den başlayan fiyatlarla, %25 peşin ve 120 ay vadeli olarak satışa sunulacak.

“Yaşama dair aranan her şey”

Ticaretin ve yaşamın yeni kalbi Uşak Kentsel Dönüşüm, sağlık ocağı, okul, cami, sosyal alanlar, belediye binası gibi kapsamlı içeriği ve donatılarıyla ilgi odağı.

‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da dile getirdiği yatay mimarinin’ en iyi örnekleri arasında yer alan, Türkiye’nin konuttan ticari ve yaşam alanına dönüşümün ilk örneği Uşak Kentsel Yenileme her yönüyle alıcılarına kapılarını aralayacak.

Ortasından geçen Dokuzsele Deresi ile de bambaşka bir görünüm kazanan, görenleri kendisine hayran bırakan alanda yer alan ve çeşitli iş kollarına ev sahipliği yapacak iş yerleri 30 m2’den 472 m2’ye kadar tercihlerle alıcılara sunulacak.

Müzayedeye katılmak isteyenler 0530 9358400 numaralı telefondan tanıtım ofisi ile iletişime geçerek 2 Kasım tarihine kadar projeyi inceleyebilecekler. Bilgi için: muzayede.emlakyonetim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

30 Ekim 2017 - 20:10 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
Etiketler :
Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek  Ziyareti Uşak Üniversitesi Öğrencierinden Afrin’e Destek Ziyareti
Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu Halk Oyunları Yarışmalarında Uşak İl Birinciliği HOKAD’ın Oldu
Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam Muratbey Uşak Bosna Hersek Kampı Son Hız Devam
Çevre Yolu İle Termal Gelişecek Çevre Yolu İle Termal Gelişecek
Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak Uşak’ın Öz Değerleri Mehmetçikle Buluşacak
Biletler Kombine Taraftar Tribüne Biletler Kombine Taraftar Tribüne
SON DAKİKA