gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Kazım Karabekir Caddesi Güzelleşti

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin ana caddelerinin yenilenmesi kapsamında bir caddeyi daha güzelleştirdiklerini iletirken, “Atatürk Mahallesi ve Fatih Mahallesi’ni ayıran Esentepe yolu olarak bilinen Kazım Karabekir Caddesi de hemşehrilerimizin istediği düzeye geldi” ifadesini kullandı. Uşak Belediyesi kentin ana caddelerinde yenileme ve değişim çalışmalarına devam ediyor. 2015 yılında başlanan değişimle daha önce Zübeyde Hanım Caddesi, Mimar […]

Kazım Karabekir Caddesi Güzelleşti
13 Ağustos 2016 - 2:17 'de eklendi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin ana caddelerinin yenilenmesi kapsamında bir caddeyi daha güzelleştirdiklerini iletirken, “Atatürk Mahallesi ve Fatih Mahallesi’ni ayıran Esentepe yolu olarak bilinen Kazım Karabekir Caddesi de hemşehrilerimizin istediği düzeye geldi” ifadesini kullandı.
kazım-karabekir-caddesi

Uşak Belediyesi kentin ana caddelerinde yenileme ve değişim çalışmalarına devam ediyor. 2015 yılında başlanan değişimle daha önce Zübeyde Hanım Caddesi, Mimar Sinan Caddesi, Fatih Caddesi, Nuri Şeker Caddesi, Kıbrıs Caddesi, Tekmen Uluyolu, Gediz Ulu Yolu ve İstiklal Caddesi gibi caddeler yenilenmişti. Bunun yanında İzmir Ankara karayolu üzerinde 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı yapılarak şehirlerarası trafiğe de etki edildi. Ana caddelerin yolların düzenlenmesi ve modernleşmesi için çalışmalarsa sürüyor. Bu kapsamda Atatürk Mahallesi ve Fatih Mahallesi’ni ayıran Esentepe yolu olarak bilinen Kazım Karabekir Caddesi’nin parkelerinin yanı sıra kaldırımları yeniden düzenlendi. Cadde modern ve kaliteli asfalta kavuştu. Kaldırımlar ise beklentileri karşılayan bir hale getirildi.

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentin her mahallesinin güzelleşmesi adına çalışmaların sürdüğünü kaydetti. Cahan,”İlimizde tüm mahallelerimizde değişimi yaşatmak ve mutlu insanların yaşadığı marka bir şehri ortaya koymak adına gece gündüz demeden çalışmalar devam ediyor. Bu konuda her yönüyle titiz bir yönetim tarzındayız. Mahallelerimizde önemsediğimiz işlerin başında ise yollar gelmektedir. Uzun yıllar önce yapılan parke yollar artık ihtiyaca cevap vermiyordu. Bu nedenle geçtiğimiz yıl başladığımız ana caddelerin yollarını değiştirme çalışmalarına bu yıl da devam ettik. Birçok caddede yaptığımız çalışmaları Esentepe yolu olarak bildiğimiz Kazım Karabekir Caddesi’nde de gerçekleştirdik. Caddemiz son haliyle beğeni kazanan bir duruma geldi” dedi.

Uşak’ın gelişmeye ve değişmeye devam edeceğini aktaran Cahan, “Uşak’ta başladığımız değişim çalışmaları hız kesmeden devam edecek. Gerek büyük projelerimizin hayat bulması, gerekse vatandaşlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde ortaya çıkardığımız çalışmalarla ilimiz yaşanabilir kentler arasında yerini alacak. Bu konuda bütün personelimiz ve birimlerimizle topyekün sahada olacağız. İlimizin yollarında da başarılı işler sürecek. Şimdiden emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederiz” şeklinde konuştu

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER