porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - İl Sağlık Müdürlüğü Hizmetlerine İki Adet Ambulans | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

İl Sağlık Müdürlüğü Hizmetlerine İki Adet Ambulans

İl Sağlık Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere satın alınan iki adet ambulans törenle hizmete girdi. Hizmete giren İl Sağlık Müdürlüğü hizmet binasında yapılan törene Vali Salim Demir’in yanı sıra Vali Yardımcısı Sait Topoğlu, , İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı J. Albay Yalçın Baysal, İl Sağlık Müdürü Dr. Alper Cem Ünal ve 112 Acil […]

İl Sağlık Müdürlüğü Hizmetlerine  İki Adet Ambulans
08 Eylül 2017 - 21:46 'de eklendi.

İl Sağlık Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere satın alınan iki adet ambulans törenle hizmete girdi.

Hizmete giren İl Sağlık Müdürlüğü hizmet binasında yapılan törene Vali Salim Demir’in yanı sıra Vali Yardımcısı Sait Topoğlu, , İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Jandarma Komutanı J. Albay Yalçın Baysal, İl Sağlık Müdürü Dr. Alper Cem Ünal ve 112 Acil Çağrı Servisi personeli katıldı.

Saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşının ardından bir konuşma yapan Vali Salim Demir: “ Öncelikle yeni hizmete sunulan İl Sağlık Müdürlüğü hizmet binasını biz Uşaklılara kazandıran devlet büyüklerimize sizler adına ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Ülkemizde en son 15 yılda sağlık sektöründe çok ciddi dönüşüm yaşandı, yaşamaya da devam etmektedir. Maalesef o geçmiş dönemlerde hastanelerimizin nitelikleri yetersiz olduğu için gerek hastane gerek se eczane konusunda insanlarımız büyük sıkıntılar yaşamaktaydı
Artık Türkiye Cumhuriyeti Devleti gücüne yakışır şekilde insanlarına sağlık sektöründe hizmet etmeye devam ediyor daha ileri seviyelerde de devam edecektir. Fedakarca çalışarak bu hizmetlerin sunulmasını sağlayan tüm sağlık çalışanlarımıza özellikle teşekkür ediyorum.
Personelin daha donanımlı olması, hastanelerimizin lüks otel konforunda hizmet sunması, ilaç sıkıntısı yaşanmamasının yanında Devletimizin sağlık hizmetleri teknolojik imkanlar olarak da çok ileri seviyelere çıkarılmış durumdadır. Bugün artık hastalarımızı helikopter ambulans, uçak ambulans, paletli ambulans gibi imkanları kullanarak her türlü koşullarda en kısa zamanda hastanelerimize ulaştırmaktayız. İşte bu sağlık filomuza küçük bir katkı olarak iki tane ambulansımızı hizmete sunarken, tüm vatandaşlarımıza sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. “dedi.

Konuşmanın ardından kurdele kesilerek iki adet ambulans hizmete sunuldu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER