gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Huzur Park Köprülü Kavşağı Açılıyor

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Karayolları Genel Müdürlüğü ile birlikte yapımını tamamladıkları Huzur Park Köprülü Kavşağı’nın bitirdiklerini iletirken,”Projemizler kent trafiğimiz daha çok rahatlayacak” dedi. Uşak Belediyesi şehirler arası ve şehir içi trafiği rahatlatacak uygulamalara devam ediyor. Bu bağlamda 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağın hayata geçiren ve büyük takdir kazanan Belediye, akabinde stat battı çıktı […]

Huzur Park Köprülü Kavşağı Açılıyor
04 Ekim 2016 - 16:26 'de eklendi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Karayolları Genel Müdürlüğü ile birlikte yapımını tamamladıkları Huzur Park Köprülü Kavşağı’nın bitirdiklerini iletirken,”Projemizler kent trafiğimiz daha çok rahatlayacak” dedi.

huzur-parki-kavsagi

Uşak Belediyesi şehirler arası ve şehir içi trafiği rahatlatacak uygulamalara devam ediyor. Bu bağlamda 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağın hayata geçiren ve büyük takdir kazanan Belediye, akabinde stat battı çıktı projesi için çalışmaları başlamıştı. Projenin hızlı bir şekilde devam etmesinin yanında trafiği rahatlatacak bir proje için daha müjde geldi. Özellikle Kemalöz Mahallesi istikametinden gelen araçların Dikilitaş Kavşağı’nda şehirler arası trafikle birleşerek yoğunluk oluşturmasını çözecek olan Huzur Park Köprülü Kavşağı bitirildi. Karayolları Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen projeyi Belediye Başkanı Nurullah Cahan yerinde inceledi. Başkan Cahan’a Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ ve personel de eşlik etti.

Burada bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Kentin trafik sorununu kökten çözecek uzun soluklu projelere imza atıyoruz” dedi. Cahan, Huzur Park Köprülü Kavşak Projesi’nin de bu nedenle önem arz ettiğine vurgu yaparken, “Huzur Park Köprülü Kavşağını bitirdik. Ekiplerimiz son olarak kavşağın ve yan yollarının asfaltlarını attılar. Projemizi Karayolları Genel Müdürlüğümüzle birlikte gerçekleştiriyoruz. Özellikle kentimizin güney mahallelerinden gelenlerin İzmir istikametine gidişleri ve bununla ilgili sıkıntıların sona ereceğini biliyoruz. Bu bağlamda şehir içi ve şehirler arası ulaşımımız çok rahatlayacak. Düzenlemelerin tamamında kaliteli asfalt kullanıyoruz” şeklinde konuştu.

Şehirler arası yollara Belediye olarak yaptıkları dokunuşlar ile sıkıntıları yok ettiklerini ileten Cahan, “Şehir içinde kavşak noktalarında kapsamlı bir çalışma yaptık. Öncelikle 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı’nı yaparak trafiğe önemli bir boyut kazandırdık. Bu projeyle otogar ve küçük çarşı mevkimiz rahatladı. Şu anda stat battı çıktı kavşağımız da son hızıyla sürüyor. Bu projenin bitmesiyle şehir içi ve şehirler artası yollarımız bir nizama girmiş olacak. Bu süreçlerde trafik sıkışıklığı mutlaka yaşanıyor. Ama daha sonra bu sıkıntılar bitiyor. Bu nedenle halkımıza anlayışından dolayı teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER