porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Her Anlamıyla Gelişen Kent Uşak | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Her Anlamıyla Gelişen Kent Uşak

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte her noktada belediye çalışmalarının devam ettiğini anlatırken, “Kentimizin her noktası aynı güzellikte olacak. Tüm mahallelerimizin hak ettiği yere gelmesini sağlayacağız” dedi. Uşak Belediyesi kentin her noktasında yaşanabilir ve güzel bir Uşak için çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan büyük projelerin hayat bulması adına tüm ekipler seferber edilirken, diğer yandan 19 […]

Her Anlamıyla Gelişen Kent Uşak
04 Ağustos 2016 - 23:30 'de eklendi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte her noktada belediye çalışmalarının devam ettiğini anlatırken, “Kentimizin her noktası aynı güzellikte olacak. Tüm mahallelerimizin hak ettiği yere gelmesini sağlayacağız” dedi.
yol-doseme

Uşak Belediyesi kentin her noktasında yaşanabilir ve güzel bir Uşak için çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan büyük projelerin hayat bulması adına tüm ekipler seferber edilirken, diğer yandan 19 mahallenin en güzel hale gelmesi adına çalışmalar sürüyor. Mahallelerde asfalt ve parke çalışmalarına da hız verildi. Bu kapsamda Dikilitaş Mahallesi’nde sokaklarda parkeler yenilenerek Avrupai bir duruma getiriliyor.

Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Hedefimiz ilimizin tüm sokaklarının modern ve istenilen düzeye getirilmesidir” dedi. Cahan, “Belediye bütün birimlerimizle kentin tümünde çalışmalarımız devam ediyor. Marka bir şehir hedefiyle çıktığımız yolda büyük projelerimizde büyük bir mesafe kat ettik. Yakın zamanda bitmeye başlayan mega projelerimiz ilimizin talihini değiştirecek. Diğer yandan en uzak sokaklarda dahi modern bir çizgi yakalamak adına projelerimiz söz konusudur” ifadesini kullandı.

Bütün mahallelerde en uzak sokaklarda dahi Belediyenin her konuda çalışmaları olduğuna vurgu yapan Cahan, “İlimizde bütün sokakların daha modern bir havada olması amacıyla çalışma yapmaktayız. Dikilitaş Mahallesi de bu bağlamda dikkat ettiğimiz mahallelerin arasında yerini almıştır. Mahallemizin sokaklarının parkelerini ve asfaltlarını yeniliyoruz. Çalışmalarımız hemşehrilerimizden de geçerli not almaktadır” şeklinde konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER