gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

GENEL BAŞKANIMIZA YAPILAN SALDIRI BİZİ KORKUTAMAZ

CHP Uşak İl Örgütü,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Şavşat yolunda yapılan saldırıyı İl binasında CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İl Başkanı Ali Karaoba, Merkez ilçe Başkanı  ve partililerle beraber basın açıklaması ile protesto etti .İl Başkanı Karaoba yazılı basın açıklaması yaptı. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da içinde bulunduğu CHP konvoyuna yönelik olarak Artvin’de terörist bir saldırı düzenlenmiştir. Bu […]

GENEL BAŞKANIMIZA YAPILAN SALDIRI BİZİ KORKUTAMAZ
26 Ağustos 2016 - 21:29 'de eklendi.

CHP Uşak İl Örgütü,CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Şavşat yolunda yapılan saldırıyı İl binasında CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İl Başkanı Ali Karaoba, Merkez ilçe Başkanı  ve partililerle beraber basın açıklaması ile protesto etti .İl Başkanı Karaoba yazılı basın açıklaması yaptı.

chp-aciklama

Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun da içinde bulunduğu CHP konvoyuna yönelik olarak Artvin’de terörist bir saldırı düzenlenmiştir. Bu hain saldırı doğrudan Genel Başkan’a ve CHP Konvoyuna yapılmış olsa da, yalnızca Türkiye’nin kurucu partisi CHP’ye değil, Türkiye’nin bütünlüğüne kast eden bir saldırıdır.

Sayın Kılıçdaroğlu liderliğindeki Cumhuriyet Halk Partisi, 15 Temmuz darbe girişimine karşı dik duruşuyla demokrasimize sahip çıkmakla kalmamış, sonrasında uzlaşmacı politikasıyla her görüşten vatandaşımızın desteğini de kazanmıştır.

Cumhuriyet Halk Partisi insan hakları ve demokrasi ihlallerine karşı eleştirileri ve duruşuyla Türkiye’nin demokrasi yolundan çıkmamasının en büyük teminatıdır. Tehditler ne kadar büyük olursa olsun, Cumhuriyet Halk Partisi bu tehditlere fırsat vermeyeceği gibi, Türkiye’yi tam demokrasi seviyesine çıkarana kadar büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde mücadelesini sürdürmeye kararlıdır.

Hiçbir saldırı bizi amacımızdan koparamayacak, bizleri korkutamayacaktır. Hain saldırıda şehit olan askerimize Allah’tan rahmet, yaralı iki askerimize de acil şifalar diliyoruz. Bir kez daha hain saldırıyı kınıyor, tüm Türkiye’ye geçmiş olsun diyoruz. BİR CANIM VAR BU ÜLKEYE FEDA OLSUN.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER