porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - Gazete Uşak hakkında | gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

Gazete Uşak hakkında

Gazete UŞAK?

Merhaba saygı değer okuyucumuz. Size, neden Gazete Uşak, bu gazeteyi çıkartmaktaki maksadımız nedir, neler yapacağız, nasıl yapacağız bunlardan bahsetmek istiyorum. Gazetemize isim ararken üzerinde çok durduk, Gazete Uşak demeye karar verdik. Çünkü biz ilimize aşığız, aşkın yerel adı Aşıklar diyarı Uşak olduğu için Gazete Uşak koyduk.

Gazete Uşak, bay-bayan, çocuk, genç-yaşlı bütün okuyucu kitlesine hitap eden bir gazetedir. İçeriğinde; Rutin Güncel Haberler, Eğitim, Püf Noktaları (Ne Nasıl Yapılır),Alış Veriş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli, Teknoloji (Telefon, beyaz eşya) Sağlık, Bakım, Beslenme, Evcil Hayvanların Bakımı, Moda Giyim, Yemek Kültürü, Tarifi, Faydaları, Gezi Turizm Kaplıca Tur Tarih, Etkinlik Kermes Konser Konferans, Tarım Balkon Bahçe Tarla Çiçek, Girişimciler, Magazin, Evlilik Ve Öncesi, Kadın Sorunları Ve Çözümleri, Kozmetik Makyaj Bakım, İlmihal Bilgileri, Esmaul Hüsna, Batıl İnançlar, Çocuk Bakımı Ve Gelişimi, Bilmece Fotoğraf Yemek Vb, Özel Röportajlar, Kültürümüzden, Okuyucu Köşesi, Mobilya Dekorasyon’a yer vermeye çalışacağız.

Gazete Uşak, mutlu, sağlıklı, huzurlu bir toplum oluşması için rehberlik yapmaya taliptir. Ancak bu düşüncelerin tamamı siz değerli okuyucularımız ve sponsorlarımız ile şekillenecektir. Her birinizden aldığımız bilgiyi, tecrübeyi, güzelliği diğer okurlara paylaşıp,aktarmak istiyoruz. Biz kendimizi tanıyor, yapabileceklerimizi biliyoruz.

Sizlerden gelecek olan yapıcı her türlü eleştiri, yorum, uyarı ve tavsiyeleri değerlendirmek boynumuzun borcudur.

Gazete Uşak’ın ömrünü siz okuyucu ve sponsorlarımız belirleyecektir. Bu ilk sayı, bizim duygu, düşünce, gayret ve fedakârlığımızla çıkardığımız haykırışımızdır. Bundan sonraki sayılar ise sizlerden gelen enerji ve güçle meydana gelecektir.

Değerli okurlarımız. Bize www.gazeteusak.com adresimizden dönüş yapabilir, SİZDEN GELENLERİ, uygun yazılarınızı, fotoğraflarınızı ve yapıcı eleştirilerinizi yayınlayalım. Çorbada tuzunuz olsun.

 

Gazete Uşak
Temsilci Cemalettin MILLIK
İletişim 0555 847 00 27
0555 273 78 39

SON DAKİKA