porno izle - mp3 indir - mp3 indir - mp3 indir - EYY TÜRK GENÇLİĞİ DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME! | Uşak Haber
gazete uşak, uşak haber, uşak gazete, son dakika uşak

EYY TÜRK GENÇLİĞİ DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME!

Uşak Ülkü Ocakları,Madde bağımlılığı ve uyuşturucuyla mücadele ile ilgili olarak ,Cuma günü Saat 18.30 da Tiritoğlu Parkında basın açıklaması gerçekleştirdi. Uşak Ülkü Ocakları Başkanı Ali Mutlu,Türkiye’de uyuşturucu kullanım yaşının her geçen yıl daha küçük yaşlara indiğini söyledi. Türk Gençliği’ni avuçlarının içine alarak etkisiz hale getirmek isteyen uyuşturucu çeteleri ve bunlarla ilişkili odaklar kirli oyunlarına devam […]

EYY TÜRK GENÇLİĞİ DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME!
05 Ağustos 2017 - 13:04 'de eklendi.

Uşak Ülkü Ocakları,Madde bağımlılığı ve uyuşturucuyla mücadele ile ilgili olarak ,Cuma günü Saat 18.30 da Tiritoğlu Parkında basın açıklaması gerçekleştirdi.

Uşak Ülkü Ocakları Başkanı Ali Mutlu,Türkiye’de uyuşturucu kullanım yaşının her geçen yıl daha küçük yaşlara indiğini söyledi.
Türk Gençliği’ni avuçlarının içine alarak etkisiz hale getirmek isteyen uyuşturucu çeteleri ve bunlarla ilişkili odaklar kirli oyunlarına devam etmektedir. Ne yazık ki bu kirli oyunun etkileri sokaklarımızda, okullarımızda hatta evlerimizde kendini hissettirmektedir. “Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme” projesine Uşak’tan da katkı sağlayacaklarını belirten Mutlu, “Yüce milletimizin en büyük zenginliği gençlerimizin uyuşturucu maddelerden uzak durmaları için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Geleceğimiz olan gençlerimizin bilinçlendirilmesi için paneller, toplantılar düzenleyeceğiz. Özellikle ailelerin bilinçlendirilmesi önemli.” dedi.
Uyuşturucu kullanımının önüne geçilmesi ve toplumsal farkındalığın artırılmasını sağlamak için sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalar yapacağız diyen Mutlu,bunların yanı sıra; saha çalışmaları kapsamında, şehir meydanları, otobüs durakları ve park gibi alanlar ile otobüs,tren gibi toplu taşıma araçlarında uygulanacak çeşitli faaliyetlerle, toplumsal bilinçlenme ve farkındalık oluşturma çalışmaları yapacağız dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER